Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz Fücsök007 #6 üzenetére

    jaja, csak nem tudom, hogy merre tovább. most 12700KF van. a köv 2-3 évben jön-e valami értelmes, vagy a mostani lapomba szerezzek valami 14th Gen-t és azzal elvagyok sokáig. (AMD nálam ki van csukva)

    [ Szerkesztve ]

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • Joz76

    tag

    válasz Fücsök007 #1 üzenetére

    Vehetnek a nagykerek sok AMD-t ha akarnak, de nem akarnak. Ha most körülnézel a nagykerekben, akkor azt fogod látni, hogy pl. a 15W-os top AMD prociból, a Ryzen 7 7840U-ból konkrétan nincs egyetlen darab sem. Sehol! Az AMD-s notebook mind a korábbi generációs 7x30 vagy egyenesen az 5xxx sorozatból vannak. A gémer notikban a 7x40HS-ek még csak-csak feltűnnek, de nem ezek adják a tömeges eladásokat. Szóval lehet hogy a Meteor Lake 1 éve késik, de az AMD sem áll sokkal jobban, mert a bő 3/4 éve bejelentett proci sorozata sincs sehol.
    Azt meg végképp nem értem, hogy mi az hogy a laptop piacon "is"? Bármelyik piacon van az AMD-nek 50%? Csak mert én leginkább ilyen 20% körüli market share-eket látok...
    Egyébként nem vagyok se intel se AMD fan, csak várok végre egy értékelhető IGP-t felmutató 15W-os procit, amit az AMD bár bemutatott (r7 7840U) év elején csak még nem kapható, az Intel pedig várhatóan december közepén mutatja be (Core Ultra 7 155U). Amelyikből lesz előbb, nálam az fog nyerni. És nem vagyok meggyőződve, hogy ennyi hónap hátrányból ez nem az Intel lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Joz

Új hozzászólás Aktív témák