Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papa-Het

    aktív tag

    válasz Ipadipad #5049 üzenetére

    A gorpo hero 3 white és silver editionnál csinál picivel jobb videót, illetve hasonlót. a blackel én nem hasonlítanám, mert azért az jóval többet tud. sebességnél valóban kissé mosódik és pixelesedik, erre a válasz itt az volt, hogy a youtube is képes annyit rontani a minőségen. nyers videókat is láttam, ott is jelen van ez a fajta probléma, de nem annyira feltűnő mint a youtube-on. a gopro-nak azért nem romlik úgy, mert az gopro, ezt pedig egy kínaiak által készített copy. valószínűleg, sőt biztos is, hogy gyengébb chippel (optika ua 12mpix, de hogy milyen azt nem tudom) gyártott cucc. kompromisszumot kell kötni. ez egy durván 1-2 kieggel együttvéve egy 40 ezres kamera, a gopronál a black pedig 120e körül indul, hero 3+ black meg 140 környéke, ráadásul a kiegészítő árairól nem ejtettem szót, hiszen drága, de biztos jó, nem tudom.

    szóval összességében az 1. kérdésedre a válasz igen, 2. kérdésedre is-is, 3. kérdésedre, mert gopro és valószínűleg más (nagyobb) tömörítésen és chippel dolgozik. :)

Új hozzászólás Aktív témák