Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Turmoil

    senior tag

    válasz McJames #11 üzenetére

    Mondom:

    a szolgáltatások érdekelnek elsősorban, másodlagos a teljesítmény, de nem akarok bevallottan ''nem elég jó'' cuccot.
    Semmiképp nem vennék KT266A-s lapot, akkor inkább 333-ast, de még az sem tud mindent, ami nekem kellene.

    GF kártyát nem vennék szintén, valamint a 7500 emlékeim szerint nem tud sokkal többet, mint a Matrox G400-am, tehát arra felesleges lenne cserélni.

    Winchestert nem kell vennem, van egy 30 Gigás Maxtor, azzal kibírom.
    Monitorom is van, SyncMaster 755DF, tökéletesen lapos képcső, tiszta kép.

    Nem hiszem, hogy mókuskerék lenne az, amit csinálok, a két és fél év alatt csak HDD-t cseréltem, mert kidöglött a Quantumom, ill. vettem a nagyobb monitort (550b volt előtte). Ja igen és háózati kártyát is vettem az ADSL miatt:)

    Ami miatt itt problémázok, az az, hogy anno processzorhoz vettem lapot és nem néztem körül eléggé, ennek lett az eredménye, hogy már akkor sem volt valami új a cucc. Most inkább alaplapot nézek a szolgáltatásait figyelve leginkább, és veszem hozzá a megfelelő procit.

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

Aktív témák