Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    Megvettem. Jó. Egyetértek azzal, amiket a többiek is írtak.

    Még nem nagyon volt időm kitapasztalni, de elöljáróban annyit mondhatok, hogy az EQ-ból tényleg nagyon kevés kell neki. (iAudio G3-mal)
    ''Normal'' beállítással, + 2-3 BBE/Mach3Bass (extra közép-magas, ill mély) értékkel vígan elszaladgál. Rock beállítás mellett az utóbbiakat (főleg a BBE-t) vissza kell venni kb 0-ra.

    Kényelem:
    Jól zár (bár lehetne jobb is... a kupakokat cserélgetem még rajta..), és kényelmes. Első körben felnyomtam az otthoni hangfalakon (Genius HT 5.1) a kakaót, és melléálltam.
    A lejátszó közben 26-os hangerőn, a korábban leírt EQ-beállításaimmal ment (valami Dire Straits szám..), de nem sok mindent hallottam a kinti hangokból, pedig a gyomrom már kezdett remegni a hangfalak basszusától... :)
    A reggeli metrózás is átváltozott picit.. px200-ast használtam eddig, ami nem zár rosszul, de ezzel mintha mágnesvasúttá szelídült volna a jóöreg 3-mas görény.. 2-26-os hangerő mellett a külvilág zajai már szinte egyáltalán nem jönnek be (max akkor, ha véget ér a szám..).

    Hangzás:
    A mélye tetszik, a magasakat egy kicsit talán hiányolom, bár az EQ beállításokkal még szintén játszanom kell kicsit (ha feltolom, akkor BBE-vel meg már túl sok... sistereg.. :F), de egyébként kb szépen megszólal minden, aminek kell, többféle stílussal (klasszikus, pop, rock) is próbáltam. Jó a dinamikája, és (a típusához képest) szvsz nincs ''doboz hangja''.

    Összességében szerintem megérte az árát.
    Ha kicsit több tapasztalatom lesz vele, még lehet hogy írok róla, de első körben meggyőzött.

    Basys-ról 1 kis sztori még:
    Az eladó sráccal beszélgettem kicsit, és elmondta, hogy hétfőn vittek belőle a Bartók Béla úti üzletbe 10-10 db-ot, de 2 nap alatt elfogyott.... és tegnap már én voltam a 7., aki cx300-ast vett.. (alig volt más tétel a kis kockás füzetében... :D). Az árát meg annyian kérdezgették tőle, hogy felhívta a termék-menedzsert, hogy tényleg ennyi-e, mert nem akarták elhinni neki (a végén már Ő is gyanakodott, hogy nem jól árazták be. :DDD)
    Sry, kicsit hosszú lett...


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák