Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz jeges #437 üzenetére

    Nekem is szokott le így egy ismerősöm és ráadásul úgy hogy munkahelyén napi 8 órában kapta a füstöt a tőle 1,5 méterre ülő kollégájától és nem ingerelte, simán megállta, hogy ne gyújtson rá. Ez inspirálna engem mert én amikor próbáltam leszokni és nem gyújtottam rá x órája és megéreztem a cigi illatát meg is dőlt a nemdohányzomság, azonnal cigi kellett.
    Viszont ő visszaszokott pár hónap múlva :U A te ismerősöd mióta nem szívja? A kávénak meg örülök, hogy meg lehet szokni nélküle :)
    pemete2: gondolom a #436-os nagyrészét nekem szántad. Köszi szépen, de nekem Cegléd messze van, mondjuk ha járják az országot :) akkor megköszönném a telszámot. Egyébként én is úgy tudom, hogy ha nem sikerült még egy kezelést állnak. A lényegét én úgy halottam, hogy bemész feltérképezik az ''agyad'' majd elszívatnak veled egy cigit, ezután mégegyszer megnézik mi a helyzet odaben, mi változott a cigi hatására, így látják vagy mi a fene :) hogy hol van a ''baj' és oda kapod majd a kezelést, kiiktatják a függőséget.

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák