Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • o0tomy0o

    tag

    válasz MUŁĐER #10 üzenetére

    Van egy ilyen: Jumpered pins 5 and 6 enable SATA 150 MB/s only operation.

    így is indítottam de semmi hatás. . .

    Xp telepítő lefagy mielött még a partícionálási részhez érne, az előzőleg felinstallált vindóz az a bootképernyőn ragad, szaladgál a csík, és magasan sípoló hang jön az alaplapról, és ott megáll. . . próbáltam letölteni mindenféle DOS-os cuccot hozzá de egyik sem indul el ha rá van dugva a vinyó a lapra. A lapot vissza flash-eltem régebbi BIOS ra, de semmi változás, összes SATA csatlakozást végigpróbáltam, de egszerűen nem elérheő. . .

    Legutoljára akkor láttam életet benne amikor sikerült még az elején csinálnom rajta egy partíciót (egy 50Gb osat), majd amikro csináltam volna a második 50Gb os partíciót akkor 20 perc gondolkodás után kiírta hogy a telepítő nem tudja elérni az eszközt. . .

    ezután a windóz elindult még vele, kiírta hogy van 2 partíció, utána próbáltam letörölni azt a két partíciót, és amikor letöröltem az elsőt, akkor 20 perc gondolkodás után kiírta megint hogy az eszközt nem tudja elérni a telepítő és akkor az volt az utolsó láélegzete. . .azóta semmilyen program vagy oprendszer nem indul el ha rá van dugva a lapra, bár a BIOS még mindig szépen felismeri. . . :(

    Szóval ennyi. . . holnap, vagyis ma megprószálom visszavinni hátha kicserélik, vagy pici ráfizetéssel leváltom egy samsungra. . . :O
    Pedig olyan jó véleményeket olvastam a WD-ről, és erre az első vinyóm ami WD már azelső órában beadta a kulcsot. . . :(:(:O:O

    "Gyerekek! Amíg én élek, ennél a háznál ááállat lesz!!!" (Bödőcs T)

Új hozzászólás Aktív témák