Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz dime27 #1413 üzenetére

    Annyiért amennyiért Te megszabadultál tőle, annyiért én is megtudok majd a nyáron. ;) Én pont 11k-val kaptam volna többet a lapomért, mint amit Te kaptál az eladás pillanatában. Ja, 60k-ért vettem. Akkor ki mennyit bukott vele?
    Én azért nem váltottam, mert már az LGA2011-re készülök, nyár végétől már a 4 mag lesz az elavult. :))

    A jövőbe tekintő technológiád tudod meddig lesz az? Amíg ki nem jön az LGA2011. Akkor az SB procik árai lezuhannak oda, ahova valók, mert ugyan ennyiért lesz majd 6 mag. Ez biztos.
    Ennyit a jövőállóságról... ;) Semmi olyan dolgot nem tud az SB, amitől annyira különleges lenne, vagy ha igen írjad le. Mert a magasabb órajel csak a gyártástechnológiából ered.
    Persze, a lapok olcsóak, mármint a vackok. Mert itt is van Maximus Extreme meg lesz Fata1ty lap is, és úgy igazából nálam itt kezdődik egy alaplap. ;)

    De kár is vitázni, Nálad mindig az a jó, ami éppen a kezed ügyébe kerül. ;) Az hogy a Bloomfiled-el nem boldogultál az nem az X58 hibája, hanem user error. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák