Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boonen007

    őstag

    válasz MK VII #4150 üzenetére

    Leszállhatnál a magaslóról.... Nem akarok én senkivel elhitetni semmit nekem jól működik és még több embernek, de lehet mind hülye velem együtt. Egyetlen FC-m nem volt és milyen látható bugra is gondolsz? Kipróbáltad az elmúlt 1-2 hétben született JB-ket? Tökéletes? Olyan nincs, hogy tökéletes, csupán jól működik és minden funkció működik NÁLAM, de biztos hazudok mert van is értelme neki, mégis mire mennék vele? Nem azt mondtam, hogy mindig minden percben tökéletes, csak azt, hogy nekem az és nem találkoztam még hibával. Először értelmezd amit írok aztán kötekedj. Nem egy hozzászólás szól gyári romon észrevett hibákról FC-ről stb. Most akkor miről is beszélsz?

    A családomhoz meg végképp semmi közöd és tudod mit csókolgass... Kicsit visszavehetnél az arcodból.

    UI: Aksit még életembe nem kellett kivennem belőle gondolom ez valami gyári romnál található hibánál van :DDD Minek futtassak ennyi mindent egyszerre? Nekem bőven elég ha megy a háttér szinkron mobil nettel tudnak hívni közben tudok facebook, böngésző, meg amit akarok. De látom neked még a szuper gyári telefonod a kaját is megfőzi, meg is fürdet és még a kutyát is megsétáltatja. Komolyan fú... had ne mondjak semmit. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák