Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hali mindenki és boldog újévet.

    Én az újévet 1 kis segítséggel kezdeném.
    Lenne nekem 1 problémám, a galaxy i9000 es telom nem csatlakozik a wifire, kb 2 hete nem használtam már mivel mobil internetet használok.
    Ma vettem észre, le akartam tölteni vele vagy 40 mb-ot és mondom nem mobil interneten töltöm le hanem wifin.
    Nem olyan rég frissítettem a telot, lehet az a hiba?
    Ha benyomom a wifit akkor fent nem jelenik meg, kapcsolódok és szétkapcsol.
    Mielőtt azt mondanátok hogy a routeremmel van a gond laptopon, iphone4, omnia 2- vel fel tudok lépni a netre wifin.

    Itt 1 [Youtube] video, hogy lássátok is.

    Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    Korrektség mindenek felett!!!!!!!!!!!!

  • Na megcsináltam a rom resetet ment is a wifi, letöltöttem vele a régi cuccokat, majd kb 1 órára rá megint használtam volna és megint nincs wifi, megint azt csinálja mit legelsőnek.
    A mobil internet megy rajta, de a wifi nem.
    Szóval valami más megoldásotok van?

    Előző hozászolásom:
    Hali mindenki és boldog újévet.

    Én az újévet 1 kis segítséggel kezdeném.
    Lenne nekem 1 problémám, a galaxy i9000 es telom nem csatlakozik a wifire, kb 2 hete nem használtam már mivel mobil internetet használok.
    Ma vettem észre, le akartam tölteni vele vagy 40 mb-ot és mondom nem mobil interneten töltöm le hanem wifin.
    Nem olyan rég frissítettem a telot, lehet az a hiba?
    Ha benyomom a wifit akkor fent nem jelenik meg, kapcsolódok és szétkapcsol.
    Mielőtt azt mondanátok hogy a routeremmel van a gond laptopon, iphone4, omnia 2- vel fel tudok lépni a netre wifin.

    Itt 1 [Youtube ] video, hogy lássátok is.

    Előre is köszönöm.

    Korrektség mindenek felett!!!!!!!!!!!!

  • Köszönöm a segítséget srácok, rom reset megoldotta a problémát úgymond.
    Mikor 1. nek rom reseteltem akkor ment is a wifi, lekaptam a cuccokat amik kelletek aztán kb 1 órára rá megint elment, na megint nyomtam 1 rom resetet és megint volt 1 ilyen.
    Elkezdtem sokat olvasni Itt-ott, és egyszer csak megint van wifim.
    Ma egész nap nézegettem a wifit és nem volt gond vele.
    Csak láttam 1 ilyen hozászolást :
    .
    #25657) dirty.yakuza válasza luckyboi82 (#25603) üzenetére
    Ugyan ez a problémám volt a Wifi-mel nekem is... Azt hittem a Routerem (TP-LINK TL-WR542G ) a szar... 3-4 nap után kb. magától megjavult. Szintén 2.1 --> Telenor 2.2 frissités után.
    Ha másnak is csak ilyen routernél fordult elő még az is lehet hogy vmi globális router gebasz... :)

    Szóval nálam is ez volt akkor a szitu, nekem is tp link routerem van..:)

    Valami jó kis aksikímélő apps-ot nem tudtok?

    [ Szerkesztve ]

    Korrektség mindenek felett!!!!!!!!!!!!

  • válasz verser233 #27524 üzenetére

    Hali mindenki!

    Ha valaki emlékszik nekem volt gondom a telommal, wifi probléma pl.

    Na szóval csináltam rom reszetet 1-2 óráig segített de megint elment a wifi, na meg még volt pár problémám vele pl: lagolt, lassan hozta be az oldalakat, kidobott a netröl stb stb.

    Ezek a hibák akkor jöttek elő mikor frissítettem a telefont a kies nevű programmal.
    A lényeg hogy bevittem a szervizbe ott mondták is hogy áá kies, az nem valami jó mert nem csinál rom resetet, meg nem is rak rá mindent.

    Szóval akinek gondja van és nem nagyon vágja a telot mint itt egyes emberek, inkább vigye be a samsung szervizbe összesen 20 perc az egész meg is lehet várni, ingyen megcsinálták mert még telenornál van garanciám.
    Mondta a faszi hogy még rárakott ezt azt, de nekem kinai volt.:)

    Most olyan gyors a telefonom mint még soha, még le is döbbentem.
    Pár észrevétel:
    Anno a www.haon.hu 15 mp -alatt jött be, rom reset után, most 5 mp.
    A hardverapro.hu anno 8-9 most 2 mp.
    Kamerát benyomom azon nyomba látom a képet.

    Sorolhatnám de a lényeg a lényeg no kies frissítés, írták páran már ezt de nem árthat ha mégegyszer leíróm, valaki nem szeret sok oldalt elolvasni, na meg nem kell főzött rom mivel akkor buta a garos.
    A főzött romokkal remélem nem bántottam meg senkit.:)
    Sokan írják itt hogy nem bukta a garos, mivel vissza tudod állítani gyári állapotra.
    A szervizes srác mondta hogy sok telot visszahoztak és visszanézte hogy mit raktak rá, ha valami főzött rom volt rajta már fel se küldi, nekem meg is mondta hányszor rom reseteltem, milyen verzio volt fent és mikor frissítettem.
    Szóval ha valami gebanc lesz a teloval és felküldöd egyből utánanéznek, ha találnak rajta valamit akkor nem is foglalkoznak vele, megmondják hogy nem leírás szerint használtad és kész.
    Gondoltam megosztom veletek ezt és nem okoskodni akartam, remélem tudtam segíteni.
    Nem okoskodni akartam.

    Korrektség mindenek felett!!!!!!!!!!!!

  • válasz Zolesz007 #27539 üzenetére

    PDA: i9000xwjpf
    Phone: i9000xxjpp
    CSc: I9000panjp4

    [ Szerkesztve ]

    Korrektség mindenek felett!!!!!!!!!!!!

Aktív témák