Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Lall

    veterán

    válasz tombike #27404 üzenetére

    Valami nagyon el lehet baszva nalad. Veletlen szeru lassulas, akadozas? Szerintem nem egy keszulekrol beszelunk. Az uj firmwarekkel ilyen elo nem fordul (nalam). Mikor a kedves apple frissitett a 4.0ra es a 3GS tulajok fogtak a fejuket, mert ugy belassult a telefonuk mint a szar, akkor hol volt az altalad emliett apple szemlelet. Miert nem teszteltek a 4.0 ios-t a tobbi telefonnal is? Folosleges az osszehasonlitas szvsz az uj firmwarekkel siman felveszi a versenyt az i4el, hasznalhatosagban meg le is hadja.

    Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

  • B.Ricsike

    őstag

    válasz tombike #27404 üzenetére

    Annyit tennék még hozzá, hogy ne felejtsük el, hogy az almának mindig csak 1 készülékre kell koncentrálnia, és ha ahhoz nem tudnának normális szoftot csinálni, akkor az nagyon durva lenne. Illetve csillagászati összegeket kérnek a készülékükért, ami szerintem, legalábbis itthon eléggé irreális. Valamint ugye a megkötések, mint az itunes is, amitöl pl én a falra másznék.

    Itt pedig az SGS oldalon kapunk egy most már az uj fajta ROM-oknak köszönhetöen, egy sebességben szerintem azonos telefont, nekem a stabilitással sem akadt még igazán gondom, föleg a gyári ROM-oknál, árban kicsivel több mint az ájfon fele!!! Ha meg a Pannonos akciót nézem, akkor nincs versenytársa, és teljesen testreszabható, alakítható, fejleszthető.

    Szal szerintem ehhez képest az alma ezek mellett a tulajdonságok, és dolgok mellett abszolúte veszett ügy ugy ahogy van.

Aktív témák