Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz -Maci- #1300 üzenetére

    Gyorsaság föleg ha fejlesztö modba beállitod gyorsabra nagyon fluid ahogy reagál. 47mm esetén gyönyörü a nagy 1.5"-os kijelzö erös fényeröre képes. Hosszabb üzemidö. Nálam hibátlan a pulzus mérrés és az alvás is szinte percre pontosan attol addig mér ami a valoság. Vérnyomást felejtsd el nyugalmiba saccol régebben raktam fel fényképet rola poénnak jó de nem fogom havonta kalibrálni se. Ekg is poén de mivel nincsen semmi bajom igy azt se használom az aránylag egész jó. Ha van pénz loévra és hajt a kiváncsiság nyugodtan válts szerintem tetszeni fog. Szerintem érdemes valami jóü karácsonyi akciora várni ami mindjárt itt van és jó árban esetleg ajándék szövet szijjal el lehet hozni. Utobbi kimondottan ajánlott nagyon kényelmes. Én alirol vettem mágneses szilikont (raktam fel képet ha érdekel nézd vissza szerintem jól mutat) meg ezt a ajándék szövet szijat használom a gyári öko bör nem jön be.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák