Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gloob

    addikt

    válasz stefi68 #31738 üzenetére

    Sziasztok
    Igaz, hogy írtad, hogy MIUI ne, de akkor is azt kell írnom, amit már írtam. Igen is az Asnet MIUI kifogástalanul tudja azt amire neked szükséged van. Nem igazán értem ezt az ellenkezést a MIUI-val szemben, de Te tudod, a Te döntésed. Ha van egy tényleg jó ROM, ami tudja azt, amire szüksége van az embernek, márpedig kifogástalanul tudja, azon kívül pedig egy nagyon jó ROM, több olyan szolgáltatással, amit másik ROM-ok nem, vagy csak segédprogramokkal együtt tudnak, akkor miért kell kijelenteni, hogy azt nem. A hívásrögzítéssel sokan szenvedtek már, volt akinek sikerült megoldani, volt akinek nem. Annyit még elmondok, hogy én is sokáig tartózkodtam a MIUI-tól, aztán egyszer valaki unszolására belefogtam. No most azt mondom, hogy jelenleg nem cserélném le a MIUI-t semmilyen más ROM-ra. Engem nem érdekelnek az AnTuTU, meg az egyéb szintetikus teszt eredmények. Éppen ezért soha nem teszteltem egyetlen ROM-ot sem ilyen programokkal, és a MIUI-t sem fogom. Nálam a használhatóság, a gyorsaság, a stabilitás, a felhasználói élmény fontosabb a teszt eredményeknél.No én leírtam a véleményemet, Te meg azt csinálsz amit akarsz. Én nem mondom, hogy használj MIUI-t, ha nem akarsz.

    Samsung Galaxy A52S

Új hozzászólás Aktív témák