Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz Rotate #21783 üzenetére

    A Yamaha név elég jól cseng,bizalmat szavaztak neki. Úgy tudom a konkrét ok, az alacsonyabb fogyasztása volt.
    Nagy problémát én abban látok,hogy nem hozzáértő/geek/audiobuzi fórumokon kívül nem igen jön elő,hogy melyik teló hogy szól,illetve,hogy az SGS mennyire szuper. Lassan elérehtnénk már ide,hogy nem csak azt jelenti a hangminőség,hogy nagy benne a méééély,és jáccca azempéééhármat... :D
    De a mobilarénás srácok sem nagyon jutnak tovább azon,hogy jól/nem jól szól... :(

    Pl sgs+ cikkénél én vastag betűkkel írtam volna,hogy oda a wolfson chip.Ergo aki otthon akarja hagyni a zene-játékost,az ne a "+"-os verziót vegye.

    Számomra legalábbis elszomorító mennyire nem viszik be a köztudatba a DAC=hangminőség kérdését. Ha az sgs rgb mátrixos lenne,akkor én váltanék is vissza 2mag ide vagy oda. :) (persze nem,mert már nem bkv-zok napi szinten,de ha így lenne,akkor ezt tenném)

    szerk: Tehát az SGS2 hangja nem fos,csak nem ad zenei élményt az elődjével szemben.

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

  • zelma

    aktív tag

    válasz Rotate #21783 üzenetére

    Bocsáss meg, nem az S1 készülékházára gondoltam, az nekem sem jött be. A Wave 1-re. Ott jó volt az anyaghasználat, még a forma sem volt rossz. Azt a koncepciót kellett volna az S2 és S3 esetében követni.
    Ami a hangot illeti, azt szoftveresen lehet javítani (magam is így tettem)...

    Most, hogy vettem egy 2 amperes akkut, javult az S2 alakja, súlya, fogása, és a fém hátlap lecserélésével újra működik a gps is.

    [ Szerkesztve ]

    Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

Aktív témák