Hirdetés

Aktív témák

  • LBandi

    aktív tag

    Egyre több helyen találom azt a nemhivatalos információs hogy Európában az S2 csak májusban érkezik, emelett találtam egy érdekes cikket:

    "The Samsung Galaxy S2 is due for release in the UK in May according to a recent leaked document.
    Three UK's product roadmap was recently leaked detailing a number of handsets coming to the network, with the Samsung Galaxy S2 arriving in May and a mini version of the handset arriving in April."

    Ha ez igaz, akkor egy olyan telefon amit be se jelentett a Samsung és csak pár hete szivárgott ki a léte majd egy hónappal hamarább kapható lesz mint a már lassan 2 hónapja hivatalosan is bejelentett nagytesója :( . Nem tudom miért kell ennyit tökölni :(( . Még csak az hiányzik hogy az Apple májusig bejelentse az iPhone 5 és a Samsung azt meglátva hogy milyen technikai paraméterekkel bír a szifon áttervezi a saját telefontját ezáltal még későbbre odázza el a megjelenést.

    Ez simán megtörténhet látván amit csináltak a galaxy Tab-al. Azt is inkább hogy kidobták volna a vastagabb változatot és eladtak volna belőle jópár darabot és azzal egyidőben ment volna az áttervezés és szépen fokozatosan cserélte volna le a kinálatból. De a mostani döntése miatt szerintem potenciális vásárlók százezreit bukta el véleményem szerint. :(

    "Az igazi EMO-s halva születik."

Aktív témák