Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • kopasz79

    tag

    válasz knyitogato #2265 üzenetére

    jó az ötlet
    de még mindig nem nyertem a lottón
    ha nem lenne ez az előrendelés nem kattognák a dolgon ennyit
    kb. 2 éve akarok telefont venni (először még T Pulse-t akartam)tehát nekem 1-2 hónap nem számít
    de ha már meg van rendelve akkor miért nem hozzák?
    ez a bajom szerintem az érthető
    ugyanúgy más is ideges lenne ha megrendelné akármelyik szolgáltatónál és az nem szállítja
    mert... és nem is szól semmit hogy mikorra lesz a ügyfélszolgálat ködösít
    én ezért pénzt adok a pénzemért szolgáltatást veszek és azért el is vár valamit az ember és biztos ne azt hogy megvezessék és hülyénk nézzék
    és lehet hogy hiszti meg ilyesmi de szerintem teljesen érthető
    ha nem lett volna ilyen jó az ára én is függetlenül vettem volna meg mondjuk fél év múlva amikor az ára 100eFT lesz

    jahh és jó esetben a kellemetlenségért minimum valami fájdalom díjat(ajándékot) kellene adniuk, jobb helyeken így megy
    csak egy példa, szemüveget akartam venni megérdeklődtem, majd egy hét múlva meg akartam rendelni és közbe kiderült hogy rosszul mondták az árát és drágább lenne 20eFT-al, de mivel engem rosszul tájékoztattak ezért megkaptam az eredeti áron
    más interneten néztem egy xbox játékot nem rendeltem meg telefonon mert láttam hogy raktáron van aztán délután bementem az üzletbe, mondom mi kell ő mondja az árat, mondom hogy nem ennyi volt ja igen hát közbe megemelték mert hogy ez máshonnan van, kérdi megrendeltem mondom nem de még délelőtt olcsóbb volt, jó akkor megkapod azon az áron
    ENNYI ez egy normális üzletpolitika, és egy multinak még ilyenebbnek kellene lennie mint egy kis boltnak

    amúgy meg ami az eredeti kérdés volt hogy engedélyt ad a T a vásárlásra és arról értesít
    annak semmi köze a telefonhoz, de hétfő este óta ezt sem sikerült elintézni
    és ha felhívja az ember az ügyfélszolgálatot (amit én csak egyszer tettem meg) akkor ködösítenek
    de hétfőn azt hiszem felhívom őket megint és megkérdezem hogy ha már a telefon nincs meg akkor legalább a papír munkát intézzük már el
    de lehet azért is majd nekem kell könyörögni

    pedig ha jól sejtem én vagyok A Vásárló

    nekem ezzel van a bajom!
    ezzel az egész hozzáállással
    jó tudom ezt sokan fel sem fogják
    de azok meg ne rikácsoljanak hogy ne hisztizzen az ember

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák