Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz Veszett Róka #8827 üzenetére

    Én nem emiatt aggódom. A teaserben lévő fegyveres harc azért olyan valószínűleg, mert ha hasonlóan kemény lesz az AI mint az elődökben akkor itt nem sokáig élt volna az akinek a szemszögéből zajlott a jelenet. Szerintem összességében teljesen jó volt a hangulata a teasernek. Minden eddiginél részletesebb lesz a Zóna, és pont emiatt vannak aggályaim, hogy nem fogom tudni teljes pompájában élvezni mert túl nagy lesz a hardware igénye. Igazából ha egy medium-high beállításokkal meglenne a 60fps, akkor már elégedett lennék. De sajna tartok tőle hogy ez lesz az első játék aminél már érezni fogom hogy kevés a jelenlegi gépem, tekintve hogy GTX 1060-at ír minimumnak...

  • Dhampir

    félisten

    válasz Veszett Róka #8827 üzenetére

    Feltételezem, hogy általában a játékok nem annyira a realitásról, hanem inkább a szórakoztatásról szólnak. A S.T.A.L.K.E.R. alapjátékokban sem valósághű sok minden. Persze a nagyon eltúlzott dolgok már valóban nevetségesen hathatnak.

    (#8828) PeL

    Attól tartok, hogy például laptopos videokártyában legalább egy RTX 3060 lesz az alapvető belépő szintű, ha nagy felbontásban fut a játék, de inkább minél feljebb számozva az annál magasabb számozásúak, erősebb kártyák nyilván még jobbak lesznek.

  • M@trixfan

    addikt

    válasz Veszett Róka #8827 üzenetére

    De jól megfogalmaztad a Stalker érzést! Ugyanígy voltam, mindhárom játékot évekig játszottam végig. Csak akkor ültem le játszani ha minőségi időt fordíthatok rá és minden apró részletet és történeti morzsát felfedeztem. Néha csak úgy jó volt létezni a zónában. Pont a LA-ba nem kezdtem még bele jó gamer gép híján. Bár egyébként megindulna szerintem a MacBook Pro-mon. Valahogy volt egy misztikuma a rengeteg késésnek és mégsem volt Duke Nukem Forever érzete. Technikailag nagyon durva volt látni az első képeket. A most elérhető (ha jól emlékszem) 1405-ős build feelingje, Garbage főépületében készült az egyik, sosem felejtem.
    Arra fel kell készülni, hogy egy más prezentációját kapjuk a zónának. Viszont több screenshot rögtön felismerhető hol készült és azért kirázott a hideg a vörös erdő szélénél, az egyik Garbage-Cordon átjárónál, az egyik kép maga a falu Cordonban. Nagyon izgalmas, hogy első AAA játék ami UE5, lesz benne nanite és lumen technológia. Matrix Experience demo után még bizakodóbb lettem. Abból kiindulva remélem Series X-en nem 30 fps lesz a target, nekem az a fallback vétel ha addig nem sikerül gépet építeni.

    [ Szerkesztve ]

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák