Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Veszett Róka

    csendes tag

    válasz Pet84 #8826 üzenetére

    Én is így érzem. A teasert látva nem kaptam kedvet a végigjátszáshoz, pedig anno a SoC-ből egy-két kép után is alig vártam a végleges változatot. Aztán valahogy mégsem kezdtem bele, nekem a LA 1.3003 volt az első amit végigtoltam - de teljesen beszippantott. Itt ténylegesen fel kellett fedezni a világot, tényleg féltél lemenni egy ismeretlen lépcsőn, nem tudva hova vezet és hogy vajon ki tudsz-e majd jönni a felszínre ismét... Ezek után a trilógia maradék három játékát is vágigjátszottam és minden percét élveztem, még akkor is ha sok helyszín már ismerős volt de a Kaland vitt előre.
    Ezt az izgalmat nem érzem a 2. részen. A teaserben komoly hibákat véltem felfedezni, főleg amikor lövöldözés van: a felvett fegyver matchbox méretű, ahogy elmarja a puskát az nevetséges. Mindenhonnan folyamatosan lőnek rád, de senki el se találja a főhőst, nem hogy megölné. Neked ez elsőre sikerül persze (tudom, godmode demo, de akkor is). A fegyverek villogása sem reális, szóval nekem csalódás volt.
    Majd meglátjuk mi kerekedik ki belőle, elvileg április 22-én megkapjuk.

Új hozzászólás Aktív témák