Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz proci985 #6039 üzenetére

    A CS-t egy kicsit olyan Counter Strike-osra próbálták venni, ami nem jött össze jól. Én próbálkoztam mindenféle frakciókhoz csatlakozni és úgy tovább menni, de nem sok értelmét láttam. Amikor az elején beálltam a sztalkerekhez, képtelen voltam Kordonból átjutni a Szeméttelepre, mert ott vártak közvetlen az átjárónál a fosztogatók vagy 20-an tele gránátokkal meg szuper okos sörétesekkel, és valósággal özönlöttek mindenhonnan az egész telepen :). Ha nem álltam be egyetlen klánba se, akkor volt a legtűrhetőbb a játékmenet. Nehezebb Stalker modokkal játszottam már, itt ami idegesít az a lebutított mesterséges intelligencia, mintha egyenesen banditáknak álcázott robotok ellen indulnál, akiket kimondottan gyilkolásra programoztak volna be. Ez szinte teljesen alá tett a kereskedésnek, a fejlesztéseknek és főleg a megbízásoknak. Egyetlen jó újítás a CS-ben Limansk városa volt, az a terület tetszett. Minden egyéb csak lineáris, erőltetett akció sajnos. De mivel STALKER ez is, ezért része a sorozatnak.

Új hozzászólás Aktív témák