Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csixy

    addikt

    válasz sphe #17991 üzenetére

    Nem. 3G-modemmel nincs tapasztalatom.
    Nekem egy TL-MR3020-as kis szappantartóm van. Ezt időkép kamera csatlakoztatása céljára kerítettem. Erre van a gyári softon kívül Gargoyle és Open-WRT és egy spéci időképes firm ami szintén Open-WRT spéci Lucy GUI-val. Ezt az időképes verziót össze-vissza tuningolgattam ,csak hogy kipróbáljam, hogy mit lehet vele ill. ellene elkövetni, mielőtt időkép ügyben hadrendbe állítottam volna. Bármit be lehetett rajta configolni
    WAN-WLAN párosítás ez volna a wire mód
    LAN-WWAN - " - itt wifin kapná a netet és LANon switch segítségével osztható tovább a net
    LAN-WLAN - " - a DHCP kikapcsolásával és fix IP-vel ez volna az AP mód
    a WAN-WWAN párosítást nem mertem beállítani, mert féltem, hogy ekkor elveszítem a kapcsolatot a routerrel.

    Valahogy fel kellene derítened, hogy hardver szempontjából nem egyezik-e meg a kütyüd a TP-link TL-MR3020-as , vagy a TL-WR702N , vagy a TL-WR703N valamelyik verziójával. Próbálj utána kutakodni a wikipédián , vagy openwrt wikipédia oldalán, szóval szervezkedj össze a Google-val . Tudod a Google a barátod. Hajrá !

    [ Szerkesztve ]

    Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

Új hozzászólás Aktív témák