Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz VincentVG #91 üzenetére

    Fogalmazzunk ugy, hogy szerintem a 30->60 valtas ~80%-at hozza erzetre a 30->40 valtas, hiaba mond mast a matek, ha csak a szamokat nezzuk. De ugye ez olyan, hogy az erzekeles nem linearis, nyilvan minel nyomorultabb valami, annal kisebb valtozas annal nagyobb pluszt hoz. 20->30 ezerszer nagyobb ugras, mint a 30->40, a 30->40 meg ezerszer nagyobb, mint mondjuk a 60->70, 120->130-at meg mar eszre se veszed igazabol.

    De mondom, ez nagyon szubjektiv.
    Arrol nem is beszelve, hogy 30fps es 30fps kozott is mekkora kulonbsegek tudnak lenni. Egy jol megcsinalt 30fps teljesen elvezheto, egy elbaszott framepacinges 60 meg szamomra elvezhetetlen.

    ROG: Ha megveszed, majd irj mar valami bovebb elmenybeszamolot rola legyszi! Mindig szeretem olvasni az atlagember beszamoloit, mert nagyon mas szemmel latjuk sokszor a dolgokat, mint xy youtuber meg IT ujsagiro Bela, aki rtx 4090-el torli a segget, meg mindent IS latott, hallott, tapogatott mar. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák