Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    Ma megjott a xiaomii robot is . (eu expressz, semmi extra, aug 12 rendeles)
    Volt eddig ilife a6 meg v5spro.
    Elso benyomas az hogy nagyob es sokkal hangosabb mint az ilife. Masodik benyomas hogy hamarabb vegez meg jopofa az app sokkal profibb az utvonal.

    De elgondolkodtat hogy vajon tisztabb e a vegeredmeny mert ugye az elozok tobbszor vegigmennek ugyanott. igaz ketszer tovabb ketyegnek de fele olyan hangosak es eddig mindig tele a porzsak. Szoval mar beloptak a szivembe magukat most nehez az nagytestvernek is helyet talalni ott :)

    Sokszor gondoltam arra hogy ket ilife megy es jon meg egy xiaomi (kettore van szukseg) de a fentiek miatt erosen hezitalok. A tobb helyiseg porszivozasa ami miatt lehet megis reveszem magam.

    Egyebkent nekem A6 maradna es a v5spro all kiesesre, felmosot nem hasznalom. A hengerkefe meg a halk mukodos miatt, ketszer nagyobb portartaly szinte mindig ketszer annyi cucc van benne mint a v5sproba

    Ami meg erdekes az az hogy a xiaomiban van egy kulon papir amiben azt magyarazzak hogy galeriara eros fizikai falat javasolnak mert a leeso robot serulest okoz.
    Mondjuk mar eddig is gondolkodtam azon hogy ha felkerul az egyik es hibadzik a lepcso erzekelo es a gyerek fejen landol az eleg durva lenne. JO moka mutogatni az asztalon hogy ez meg ilyet is tud es nem esik le de lehet nem heveresznek a kanapen a galeria pereme alatt ha fent zug a masina

    wierra: a mi homehoz eddig is elerheto volt a magyar nyelvu file majdnem minden kutyuhoz

    Koszoboket en tervezem felszedni es jarolapbol lerakni egy kuszobnyit ket burkolatvaltoval. Bar en felujitas vege fele jarok es robotszorvizas elott meg kuszobcseret terveztunk

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák