Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motrola

    aktív tag

    válasz ACE- #3778 üzenetére

    A hozzászólást gondolatébresztőnek szántam. Akit érdekel elolvassa és ha az eszközlistában megtalálja a saját ruterét jobb ha komolyan is veszi, és tegye meg az ott leírt lépéseket a saját jól felfogott érdekében.

    Amúgy a telefon GPS-e bekapcsolható távolról is észrevétlenül és akkor tudni fogják, hogy éppen hol vagy.
    A lakás, lakóhely koordinátát mindnki szereti megnézni és elrakni, innetől az is tudható éppen nem vagy otthon.

    Egy telefonról rengeteg információ lekérhető a megfelelő programmal, PL. híváslista, SMS lista, az e-mail fiók címe, a kapcsolódás IP címe.

    Egy pár éveel ezelőtt ilyen program segítségével találtam meg az ellopott telefonomat, egy jó 3 hónapos szünet után. Miután az így megszerzett adatokat elküldtem az ügyben 3 hónapja nyomozó hatóság megfelelő ügyintézőjének a telefont 5 napon belül elvették a használótól és visszakaptam.
    Mielőtt valaki adatlopással vádolna, a saját telefonomról azt kérdezek le amit akarok.

    Még egyszer én ezt csak gondolatébresztőnek szántam, de a cikkben írtakat illik komolyan venni.

    Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

Új hozzászólás Aktív témák