Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stehe

    aktív tag

    Sziasztok!

    Most, hogy már 100e alatt is több típusú porszívót lehet kapni, elgondolkodtam a robotporszívó vásárláson. Különböző teszteket olvasva az alább 2 típust találtam érdekesnek, odaírtam az (általam ítélt) pro/kontra érveket:

    - XIAOMI 1gen porszívó: Jelenleg 250 USD-ért is kapható kuponnal, viszont garancia szempontból kérdéses. Illetve a fórumos kollégák leírása alapján a Rumba szebben takarít, bár nem tudom melyik típus. Viszont pozitív, hogy telefonon nyomn lehet követni a ténykedését, és az akksija is elég nagy. Bár azt nem találtam meg, hogy Litium vagy NiMh fajta.

    - Roomba 605: Ezt is be lehet szerezni kb. a fenti áron, viszont itt van garancia. Ha jól látom, itt nincs telefonos app, ahol nyomon lehetne követni a takarítás státuszát,

    Ti a fenti két típus közöl melyiket ajánlanátok? Egy 80m2-es lakásról lenne szó, ahol minimálisan van csak szőnyeg... Illetve amit még láttam, hogy a magasságuk kb. 9,5 cm. Ez azt jelenti, hogy pl. egy 10cm magas kanapé alá már be tudnak menni?

    Azért lenne sürgős választanom, mert első esetben ha ki akarom használni a kupont, akkor cselekednem kell! :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák