Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Galahed

    senior tag

    válasz Magnoli #14601 üzenetére

    Az elöbb telefonról válaszoltam, most egy kicsit bővebben szgépről:

    #S6 maxV:
    Szóval van porszivás is felmosás közben, ahol minden állitható (én a Roborock appot használom):
    a porszivás erőssége, valamint a feltörlésre szánt viz mennyisége akár helyiségenként is szabályozható.

    de:
    Én szeretném a szőnyegeket is kiporszivózni, igy moppal nem fogom ráengedni. Ezért úgy van ahogy irtad, előszőr elzavarom felporszivózni mindenhol (vagy kiválasztott szobákban) utána ráteszem a moppot és megy még egy kört (akár ugyanabban a szobákban ahol elötte is volt) de most már fel is töröl ésértelemszerüen nem megy rá a szőnyegre.

    Valóban a kamera az jó móka én is ott szembesültem, hogy mi van egy alacsony komód alatt... (nálunk macskák is vannak és a szőrt azért össze tudja fújni a szél és persze pont ilyen helyeken akár néhány nap alat is)
    De nem csak ott egy sima kőpadló a nappaliban is micsoda "sziklákat" mutat a kamera közelről ami az én magasságomból (190cm) nem is látszik...

    Az ágyat én direkt megemeltem, hogy beférjen alá a robot, (2-3cm kellett) az nem feltünő, a komód viszont már csúnya lenne megemelve...( szerencsére van a tetején is érzékelő igy nem szorul be semmi alá)

Új hozzászólás Aktív témák