Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Squirrel

    őstag

    Sziasztok!

    Úgy néz ki, lassan megrendelem első robotporszívónkat. Sokáig tanakodtam, hogy irobot s9 plus legyen-e az önürítő portartály miatt, de végül egyrészt az anyagiak miatt (nagyon nem akarták leakciózni, új ára meg eszement), másrészt a mop funkció hiánya miatt végül s5 max lesz. Majd a roborock s8 vagy s9 jön biztos ilyen funkcióval, akkor az s5 max felköltözik állandó jelleggel az emeletre. Lenne pár kérdésem. 3 szintes a lakásunk, wifi egyelőre csak a fő, középső lakószinten van, fenn, lenn kb nincs már térerő vagy ha van is foltokban, nem tudom ez mitől függ, de számoljunk úgy, hogy nincs. Ha hurcoljuk Izaurát fel meg le, ott is megcsinál mindent a wifi nélkül? És ha visszatér a fő helyére, a középső szintre, ott a mentett térképekbe nem kavar be a 2 wifi nélküli szint? Ott ilyenkor minden alkalommal nekiáll ész nélkül majd takeszkodni? Mert ha igen, akkor tényleg ki kell építeni egy 3 routeres hálózatot. Másik kérdésem, a roborock mennyire van barátságban Google-lel meg Alexával? Ha mondom neki, hogy Alexa, szólj Izaurának, hogy takeszkodja ki az étkezőt, megcsinálja, mint az irobot, vagy csak arra lehet utasítani, hogy Izaura, menj takeszkodni?

    Kb. ez a két kérdésem maradt, a többire a korábbi hozzászólásokban kb. megleltem már a válaszokat, hála az s5 max tulajoknak, köszönöm nekik, hogy tapasztalataikat megosztották. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák