Hirdetés

Aktív témák

  • Panther-D

    PH! technikus

    válasz canniball #663 üzenetére

    Szerintem mindenki tisztában van azzal, hogy a privik elolvasásához be kell jelentkezni, miért volt szükség erre a bonyolításra?
    Azért, mert eddig úgy működött a dolog, hogy a link a privátok oldalára vitt, ahol a motor dobott neked egy redirectet ha nem voltál belépve, ami a belépés oldalra vitt. Azonban ezzel az a baj, hogy konkrétan ha a privátokban vagy, és kilépést nyomsz, akkor a kilépés után a motor visszatesz oda ahol voltál (tehát a privátokhoz), ahonnan egy újabb redirecttel meg megint a belépéshez kerülnél. És ez gáz. R4-ben csúnya megoldás volt nagyon, de a kiléptető azt nézegette hogy hova is kéne irányítania, és ha a privátokhoz akkor nem csinálta meg. Ez nagyon gáz megoldás, így mást kellett kitalálni.

    A fórumszerű apró-listázást már rég meg akartuk szüntetni, de aztán még a múltkor is visszakönyörögte a nép. Az a baj vele, hogy arra sarkallja az embereket hogy az aprós témákat teleszemetljék azzal, hogy "up a jó cuccnak" meg hasonlók. Most már ennek tényleg, abszolút, végleg semmi értelme -- csak a hirdetés feladója tudja előre hozni a hirdetését, elenőrzött módon: naponta kétszer.
    Amúgy azért lenne lassú, mert be kell joinolni az adott kategórában megjelenő aprókhoz a témákat, aztán még erre kell nyomni egy sort-ot, ami (lévén nem indexből megy) sok-sok idő.

    Scroll felugrik: azért van mert ahhoz hogy megtudjam mi van kijelölve a textareában, neki kell adnom a focus-t. Gondolom ettől ugrik oda.

    Belépés minden portálra: Igen, ez már az R4-ben is működött. Mármint az, hogy minden portálra beléptet. Itt is így van. Ha nálad nem működik, akkor az valami Security beállítás miatt van a böngésződben.

    Szerkesztve -- Mivel 5 percig lehet szerkeszteni, olyan nagy jelentőssége nincs. Alapvetően ha kitörli a tulaj amire válaszoltál, azzal se vagy beljebb ha látod hogy szerkesztette. Ettől függetlenül lehet hogy visszakerül hamarosan, de ha igen, akkor csak 1x lesz akárhányszor is szerkeszted.

    Súgó: Van. :D Fekete sáv felül.

    5. Megint csak nem az és spanyol viaszom, de támogatandó ötletnek tartom a hozzászólások "fejlécében" elhelyezett, (#1)-re mutató hivatkozást.
    Nem értem, ezen mit kell támogatni? Maga a "#1" felirat egy link.

    Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

Aktív témák