Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • okib4100

    aktív tag

    Tegnap találtam meg e totyikot, rögtön el is olvastam. Gyűjteni nem fogok, de elhatároztam, h gimnazista / egyetemista korom egykori mobiljait be akarom szerezni. Mivel 2006-ig mindössze 5 készülékem volt, annyira talán nem lesz nehéz dolgom, bár némelyiket már irreálisan drágán adják (pedig majd mindegyik alsókategóriás, elterjedt modell volt)

    Most h lassan 4-edszerre viszem szervizbe a w910-et, elgondolkodtam rajta, h régen (98-99-ben kezdtem a mobilozást) még mekkora fílingjük volt ezeknek a gépeknek, egyáltalán az h "mobil". Kb ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor anno gyerekkoromban kaptam egy világvevő rádiót és volt h órákig csavargattam a különböző furcsa nevű városok, ismeretlen nyelvű adások között

    Amit azóta is sajnálok h kiadtam a kezemből az ez a kütyü: [link]. 96-ban került a családba az első mobil (egy GA628), és utána kaptuk ezt használtan, ingyen No-ból (pont ilyen volt, még a D2 matrica is rajta volt). Aztán 2000-ben eladtam, mondjuk nem bagatell összegért, sztem már akkor is gyűjtő kategóriás volt, de azóta már erősen megbántam, főleg h állítólag napjainkban már nagyon ritka. Nem is csodálom.

    [ Szerkesztve ]

    2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

  • okib4100

    aktív tag

    Nah, ma vettem 1700-ért egy komplett, független T65-t. Nem annyira régi, nem is annyira legendás, de egyetemista korom majd 4 évig meglévő mobilja volt, ennyit csak megér :))
    Az mondjuk még jobban megérte volna amit egy hongkongi csóka árult ebayen, az ugyanis vmi elfekvő készlet volt, eredeti dobozzal, mindennel, gyakorlatilag újan, csak 35$ lett volna rá a pk, amennyi szvsz túlzás volt.

    2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák