Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz KTTech #13 üzenetére

    Na látod, én is ezt az 50e-60e határt tartom reálisnak alsó hangon, persze számla nélkül. És bocsánat, ezt a munka időt tényleg benéztem :B , nem számoltam rá az utómunkálatokat, de tényleg sokan vannak akik csak a fotózásra ilyen kevés időt szánnak nagy pénzért.
    Na, akkor számoljunk egy kicsit, ha már ezt akarod.

    Canon EOS 5D Mark II
    Canon EOS 40D
    Canon RS-80N3
    Canon EF 50mm f/1.8 II
    Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM
    Canon EF 200mm f/2.8 L II USM
    Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM
    Canon Speedlite 580EX II
    Canon Speedlite 430EX II

    Ez a felszerelés alsó hangon 1,760,000 forint, nekem ennyi jött ki, ha tévedek javíts ki. És igen is az általad megjelölt alsó összeg határért vállalnak ilyen cuccal fotózást. Az, hogy a nyers képek nekem miért kellenek arról meg csak annyit, hogy én miden képemet nyers formátumban tárolom. De erről nekem az a véleményem, hogy mivel az én és a barátaim képmásáról van szó, és még fizetek is érte, akkor a képek elsősorban az én tulajdonaim. Egyébként egy profi fotósnak szerintem nem kell aggódnia, hogy valaki is a saját maga által szerkesztett képet fogja mutogatni és nem azt amit a fotós szerkesztett profi módon. Különben meg lelkes amatőr kocaként fotózgatok a saját magam szórakoztatására, és egyszer talán lesz komolyabb cuccom is, és talán jobban is érteni fogok hozzá. Akkor meg jó lesz elő venni a nyers képeket az esküvőmről, sőt tanulásként sem hátrány ha meg vannak. Egyébként a topic elérte a célját :DD , végre itt vannak akik igazán értenek hozzá, és felnyitották egy kicsit a szemem, köszönöm. És remélem más is kap segítséget. Az átlag ember tényleg gyakran áll ilyenkor mint Bálám szamara a szürke ködben.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák