Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz kpityu2 #221 üzenetére

    A Win asztalra kiraktam a fájlokat. Elindítottam a tool -t. Betallóztam neki az asztalon levő ISO -t. Betallóztam a másik SSD -t, mint telepítési helyet. Szépen felpakolta oda a Remixet, de nem csinált belőle boot SSD -t. A Remix indítóját a Windows meghajtójának az MBR -jébe írta. Eddig bootnál F7 -tel bekértem a BIOS bootmenüjét, kiválasztottam a meghajtót, és az azon levő bootmanager betöltötte az OS -t Ha nem nyomtam F7 -et, akkor az elsődleges bootszekvencia lépett életbe, azaz a hd 0 MBR -je, ami indította a Windows -t. Most F7 -tel hiába jelölöm ki hd 1 -et, csak a kurzor villog, mert annak az MBR -je nem tartalmaz boot infót. Ha viszont F7 nélkül indítok, akkor egy választóablak jelenik meg, hogy Win, vagy RemixOS. Ha legyalulnám és újraraknám valamiért a Windows -t, akkor a Remix sem lenne többet indítható. Ez, így nincs rendben. A telepítő tool -nak rá kellett volna kérdeznie, hogy hova telepítse a Remix rendszerindítóját. Melyik meghajtóra, és azon MBR -be, vagy külön partícióra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák