Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr. Y

    senior tag

    LOGOUT blog

    Sziasztok!
    Egy ideje nyüstölöm én is a rendszert, nagyon tetszik, meg minden, ugyan hibákkal teli, de hát az élet ilyen.
    Például jópár appot próbáltak átkonfigurálni érintőről, de nem teljesen sikerült (pl.; böngésző nem húzható, hanem kijelöl vele, viszont tekerni lefele nem igen akarja max downkey, de hát az nem az igazi).
    Mivel 5.1.1-es android van meg, így ez már SELinux védelmet élvez...
    A helyzet a következő; Adott egy laptop-tablet 2 in 1, amely nem érintővel van felszerelve, hanem Wacom toll támogatással bír. Nos, hiába az alapja a Linux, b@szik felismerni. Nem is számítottam rá őszintén, hogy fel fogja, de nem. Gondoltam, hogy majd egyszer a Note III-asom ROM-jából felboncolom a System.img-t és kibelezem az UI-t, hátha abból át tudok emelni valamit, de ott még nem tartok.
    Miután operáltam működőképes marketet (félig), találtam olyan appot, ami segítségemre lenne, de mit ad a gép???!!! SELinux védelem miatt nem áll szóba a program a géppel... :W
    Nembaj, gondoltam itt van a régi jó barát, Xposed. Ugye ki lehet kerülni a SELinux védelmet, de hogyan? -> Recoveryből.... Amije ennek nincs... Legalábbis se nem lehet előidézni, se nem reagál egyetlen Reboot to Recovery alkalmazásra sem... Holott az Xposed ugye még meg tudná oldani.
    Szóval az volna a kérdésem, hogy hogyan lehet Recoveryvel ellátni (Megjegyzés; A ROM tartalmazza) vagy bejutni oda, esetleg más úton kikerülni a SELinux védelmet?
    De ha már úgyis írok ide... Ugyan ezen módszerrel (első) akartam ezt is megoldani, de lehet túlkomplikálom; Integrált ujjlenyomatolvasót fel lehet rá konfigurálni?

    Bár lenne benne Linux terminál... Most nem lennék itt...

    But who is watching the guardians?

Új hozzászólás Aktív témák