Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ReJim

    őstag

    én a rémálmaimban nem bírok elszaladni :( elkezdek futni, de mint amikor a rajzfilmekben a figura lába elcsúszna a padlón, vagy amikor kipörög a kerék.... egyszerűen vagy nem bírok megmozdulni, vagy anniyra futok, hogy mindig elcsuszok....

    meg előfordul, hogy úgy véletlenszerűen felriadok, mintha leesnék az ágyról...
    mod: vagy inkább belezuhannák olyan 20 cm-es magasságból, vagy csak egyszerűen meg inogna az ágy jobbra-balra, ezért teszem két oldalra a kezem, hoyg ne döljek el... :O ez szar érzés...

    ezt annak tulajdonítom, hogy mikor óvodába jártam, akkor ilyen kinyithatós vas ágyszerűn kellet aludni..
    néha a jelenséget kamion hang (asziszem ilyen duda, vagy mi amikor nagysebességgel elhalyt melletted a kamijon) is kíséri, a zóvóda főút mellett volt/van.... :U

    de van olyan álmom, amikor tudok repülni... elkezdek mellúszásszerűen kapkodni a levegőben és tudok repülni... ;]

    az álmokra nem szoktam figyelni... csak megerősítik bennem a tudatot: nem vagyok normális! :D

    [Szerkesztve]

    </end.?>

Új hozzászólás Aktív témák