Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz Matthewus #419 üzenetére

    Újra megcsináltam. Töröltem a tegnapi profájlt, csináltam egy új tisztát, majd hasonló módszerrel mint tegnap, ismét sikerült visszaállítani a törölt listát. Tesztelted? Már nagyon kíváncsi vagyok rá. Nem tudom, hogy neked van e fiókod, lehet, hogy kell hozzá és talán az első szinkront úgy kell megcsinálni, nem emlékszem, hogy eredetileg hogy csináltam, de az biztos, hogy most már nem kell bejelentkezni, ahhoz, hogy működjön az uBlockban a szinkronizálás, legalábbis nálam.

    Valaki próbálja már ki, már nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy másnál müködik e a módszer. :F

    Hoppá: Cloud storage

    "If you do not have a syncing account with your browser vendor, I have observed that the cloud storage feature can still be used as a local clipboard to save a pane settings. Might be convenient sometimes, but please do not use cloud storage as a replacement for uBlock Origin's backup feature. It is recommended you back up your settings regularly, this is especially true for those who have extensive custom static filters, custom rules, whitelist directives."

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák