Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz NagyonTitok #1443 üzenetére

    Hali,
    Igen az Ultimate van meg, csak az istálló még nem aktív, akkor megyek tovább a küldikkel, mert az még kell.
    Az ingyenes fegyereket mrá felvettem. De akkor mindjárt még egy kérdés:
    Az egyik lüldetés közben fel tudtam venni egy shotit, és leraktam az egyik fegyveremet.
    Ilyenkor mi lesz a lerakott de már megvásárolt fegyverrel?

    Nekem az inventory kezelés mgé egy elég nagy katyvasz, nem igazán látom át, hogy mi merre mennyi, szeretek egy játékban gyűjtögetni, de itt már az elején azonnal fukllon vagyok, elkapok egy szarvast, és máris azt írja, hogy nem tudok mindent kiszedni belőle, mert elvileg tele van a tatyó... A tatyóból nincs valami stash ahova lehetne gyűjteni a cuccot? Vagy csak pénzből lehet végtelen nálam? Adjak el mindent amit csak tudok úgyis esik minden mindenből?
    Köszi bárkitől a tanácsokat. :R

    Jó lenne egy topik összefoglaló ezekről a dolgokról, mert elhiszem, hogy sokan toltátok már akár konzolon, én csak tudtam, hogy jó kis játék ezért vettem meg.
    Az egyik nagy kedvenceim az open world looter shooter (Division 1-2, AC szériák stb.)
    De ha már AC, szerintem grafikában bár szép-szép ez is, de szerintem az Odyssey és az Origins is eléggé ott van, és azokon is kb hasonló FPS-el megy mint itt, szóval csodálkoztam volna, ha ez a grafika itt elment volna 100-120 FPS-el, a havas táj után (40-60 FPS) beállt olyxan 60-70 FPS közzé, jellemzően 70 körü van, szokásomtól eltérően itt ráengedtem a GF E-t, hogy optimalizálja és nem lett rossz. (i7-8700, 1080Ti, 32 GB RAM + SSD-n van minden).

    De azért ez a játék is megeszi, vagy a Win a memóriát, mondjuk közel sem annyira gyorsan pl mint a Div2, de itt is felfér az ISLC.

    Kipróbáltam DX12-ben (eddig alapból Vulkan volt), 10 perc alatt csontra fagyott, megy vissza a Vulkan.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák