Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Leavemealone

    tag

    Fontos, hogy az új 3 gigás pecs utámn mindent low-ra állít a játék és vsync, tripple buffferinget bekapcsolja. Én is meglepődtem, milyen gyors lett a játék, de észrevettem a fos textúrákat. Végül mindent visszaállítva kevesebb fps-em lett sőt még egy GXF errorral is becrasheltem. Amikor kijött a játék, hatalmasat csalódtam, vissza akartam kérni az árát, egy GTX 1060-assal low grafon tudok csak 60 fps-t összehozni röhej. MInden egyéb új játék meg megy high/ultra beállításokkal 60 fps-sel, na nemár hogy pont a Rockstar játéka legyen ilyen hardveréhes.... GTA 5-nél tudtak jól optimalizálni, itt nem tudnak? Aztán lenyugodtam és úgy vagyok vele, hogy ezt a luxust nem engedheti meg magának a Rocsktar a GTA 5-tel az egyik legnagyobb bevételű kiadó lett és biztosan nem akarnak továbbra sem rossz minőséget kiadni a kezeik közül, már csak a pénz miatt sem. Így előbb, vagy utóbb szerintem optimalizálják a játékot és kiírtják ezeket a bugokat, problémákat. 1 évet vártam rá, ez a plusz 1-2 hónap már nem számít. Itt azért most elgondolkoztam egy GPU cserén.... :D

    PC: ASUS ROG Strix-H Z790; Intel i7 14700k+Be Quiet Silent Loop2 360mm; 2x16 GB G.Skill Trident Z 6000 Mhz, Samsung 990 Pro, Be Quiet Straight Power 11 1000W, XFX Merc 310 Black Edition 7900XTX , Phanteks NV7, WD Red 4TB, Windows 11 Pro 23H2

Új hozzászólás Aktív témák