Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincent71

    csendes tag

    Valaki magyarázza el, plíz, ez hogy lehet?? (Úgy felb@sztam magam...)

    Vonulunk be Valentinebe ketten bandában, cuccokkal a henteshez. Defensive (!!!!) módban.
    Kisköcsög az út mellett integet, visszaintegetek. Egyetlen(!!!!!!!!) lövéssel lelő, majd a kollégát is, aki szintén integetésben és szintén DEFENSIVE-ben van. Oké, köcsög, de eztmégishogy, respanowlok, nem parley-zek, legyen hirig.

    Respawn, majd szaladok a tett mezejére. Rácéloznék (!!) de nemhogy auto aim, de manulálban sem enged rálőni, konkrétan ha ráviszem a puskát, fehéredik a célkereszt, ravaszt hiába húzom, nem lő, csak ha melléviszem, akkor lő. A földre, stb. (!!!) Auto aim-on pedig folyton a lófráló lovakat, civileket veszi célba. Ez a köcsög pedig mintha tudná, simán röhögve körbenyargalászik, majd szépen egyetlen lövéssel ismét kilő. Társamat szintúgy, möközben ő is kiabál a csetben, "hogyaf@szba nemtudok rálőni???". Respawn újra, rögtön (!!!????) ott van mellettem (pedig vagy 200 méterre dob az előző hely mellé) körberohangál, látja, hogy megint nem tudok vele mit kezdeni, valószínűleg röhög, majd megint lelő. Kolléga úgyanígy, mert megjön a bandája 3 plusz tagja, ugyanlyen abilty-vel, nem lehet rájuk lőni. ???!!!??? Dühösen újra respawn, ezúttal is kb. 2-300 méterre bedob, ÉS MEGINT KÖZVETLEN MELLETTEM áll a barom, megint szórakozik, körberohangál, megint nem tudok rálőni, nem enged, megint lelő...

    Ahogy láttam, a bandája többi tagja ugyanezt csinálta másokkal is, percek alatt vagy kéttucat játékos lövöldöz össze-vissza, de ők sem tudnak semmit sem tenni. Végre aztán valaki dinamittal kinyírja. Persze ez semmi, kb. 1 másodperc múlva újra ott van, és irtja a többieket. Sorra lépnek ki, ahogy mi is. Persze jelentjük, de nem tudom, van-e értelme...

    Ezhogyabánatbalehetséges,miaf@szomez???

    A játékos 330as szintű volt, valami Shazibiba, vagy mi. Ráadásul piros nagyláthatóságú csillag (posse vezér) volt térképen, mégsem tudta szinte senki lelőni, a nagy harcban csak a dinamit sebezte. (gondolom a területi hatás miatt)

    Hm??

    Mégis, mi a francnak van a defensive mód, ha nem ér semmit. Egyébként már nem először lőnek le EGYETLEN lövéssel defensive módban. Most akkor mindenkit lőjek pofán aki mellém ér, mert máshogy nem lehet ezt elkerüli ezek szerint, hiszen aki előbb lő, az van előnyben ebben a játékban, ugye.
    És mi ez a godmode???
    IDDQD???
    Vagy mi?

    [ Szerkesztve ]

  • Vincent71

    csendes tag

    válasz Vincent71 #6338 üzenetére

    Ja, és a legszebb az egészben, amikor megjött a 3ik tagunk, kihívtam a posse-ját, és simán ignorálta... Úgy talán nem működött volna az IDDQD hack??? Mekkora egy köcsög ember lehet az ilyen... 330-as szint után az ember azt gondolná, ha valaki ennyit beleöl (már ha, és nem pénzért vett aranyért lépeget felfele - nemtom, lehet-e?) akkor szereti ezt a játékot, és nem ekkora tapló. De hát nem vagyun k egyformák, úgy látszik.

    Ja, bocs a csúnya szavakért, friss, alig félórás az élmény...

  • Vincent71

    csendes tag

    válasz negyven2 #6340 üzenetére

    Köszi a választ. Reméltem is, hogy ez valami bug és nem fícsör. :)

    Nem is vártam, hogy a def. mód godmode is legyen egyben, de azért na, nem először fordult elő hogy egyetlen lövéssel (!!) ledurrantottak számtalanszor mostanában is, ami azért na...

    Persze az agresszorok is hozzátartoznak a játékhoz, hisz mégis csak a vadnyugaton vagyunk, és kell annyi izgalom, hogy ha játékost látok, akkor azért benne van, hogy nem legózni jöttünk össze, ez természetes, sőt jó is valahol. De ez a módszer... mert ha lelőnek legyen esélyem a revenge-re, ha úgy akarom.

    Egyébként más lobby/session-ba hogy lehet egyszerűen átmenni? Én eddig úgy szoktam, hogy joinolok gyorsan egy story mod-ba, és onnan kilépek, akkor betesz máshova. Posse-val ugyanúgy, indítunk egyet és máshova rak ki.

    A játék pedig határozottan előnyére változott ilyen szempontból tényleg. Sokkal kevesebb az agresszor, szinte mindenki kék a mapon. Lényeg, továbbra is imádom a játékot... :)

  • Vincent71

    csendes tag

    válasz Mike #6344 üzenetére

    "mert ha ő def-ben van. de bánt téged, akkor pirosnak kell lennie, és tudsz rá lőni, nincs áthúzva"

    Hát ez az, nem áthúzva volt (mint a def-nél, mikor pajzsos) hanem egyszerűen a célkereszt(pont) szürkévé vált ahogy rávittem (auto aim ugye nem ment rá) és hiába húztam a ravaszt nem történt semmi. Ahogy mellécsúszott a pont, rögtön lőtt a fegyverem, de ugye nem rá. Ha meg auto aimmel próbálkoztam, az nem fogta be, hanem minden más közeli dolgot, lovat, civilt. És persze piros volt, maximum hostilty-vel.

    Ezt nem értem, meg azt, hogy szemmel láthatóan ezt ő tudta is, mert nem AZONNAL és akcióból lőtt, hanem hagyott kínlódni a célozgatással, látványosan odarohangált mellém, rámfogta a fegyvert, várt, hagyott bénázgatni, majd csak aztán durrantott le. És ezt vagy 5ször eljátszotta.

    A def. módban pedig mind azt mondjátok, egy lövéssel nem lehet leszedni. Pedig de, úgy kezdődött az egész "móka". Egyetlen lövés integetésem közben és már kampec is voltam - ugyanígy a társam is.
    Na mindegy.

    Dinamitos nyíl... attól még sajna messze vagyok, csak 62-es a karakterem...

    Ja, és tényleg, ez a lóról lelopós is milyen idegesítő már... Ha lelövöm, én vagyok a rosszfiú.

Új hozzászólás Aktív témák