Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cancer

    senior tag

    válasz KFORboy #7 üzenetére

    KFORboy

    Ezzel kapcsolatban ne velem vitatkozz, hanem a pszichológusokkal/pszichiáterekkel, akik a kutatási eredményeik alapján az általam csak "továbbított" konzekvenciákat vonták le...
    Bár nem tudom. Nálad kiváltja?

    Dark Archon

    A VGA-kat eredetileg bitcoin bányászatra találták fel. Csak elsiették a dolgot és kellett még várni 20 évet, hogy a bitcoint is feltalálják hozzá. :D

    Mit értesz "normál" VGA használat mellett? Képmegjelenítést? Azt az alaplapi chip is tudja. Játékélményt? Ezt nehezen értem meg, mert jómagam évekig 1650/ultra low-n játszottam. S mégsem vett el az élményből. Mellesleg a VGA segít a kép/videó szerkesztésben is. Az normálnak számít? Ja és miért "normálabb" 2 óra BF mint ugyanennyi idő SETI vagy rákkutatás?
    Például. Aki részt vesz a rák ellenszerének kutatásában, az ingyen juthat gyógymódhoz. Azt hiszem elég sokan vásárolnák 4-esével a csúcs VGA-kat, hogy beszálljanak. Micsoda környezetrombolás lenne!!

    nkmedve
    Folyó víznél borotválkozol? Nyilván nem. Én sem. Ezzel alkalmanként megspórolunk 3-5 liter tiszta ivóvizet. (Azzal biztosan egyetértünk, hogy az nagy érték, hisz a "csapból is az folyik". ;) ) Szóval, ezt össze sem lehet hasonlítani egy feldolgozó üzem pazarlásával. Zárjon be minden csokigyár!!! Viszont mi lenne, ha arra gondolnánk. Mi ketten "csak" 10 liter vizet takarítunk meg mondjuk hetente. (Én mondjuk 2 hetente borotválkozom csak, de ez legyen részletkérdés) Szóval szerencsére a világban van még épp 500.000.000 ember, aki ilyen tudatosan gondolkozik, mint mi. Ezzel heti 5 millió köbméter értékes tiszta ivóvizet spórolunk meg, ami évi 260.000.000 köbméter!

    Uraim! (Hölgyeim?)

    Természetesen a legkönnyebb másra mutogatni, hogy oldja meg a közös problémát, viszont változás csak akkor lesz, ha magunk kezdjük el a változtatást. Hagyjátok a bitcoin bányászókat, sőt a gépet is egy napra. Inkább gyertek kirándulni a Prédikáló-székhez. Garantálom, hogy jobb élmény lesz, mint 2-3 óra játék a gép előtt. ;)

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Új hozzászólás Aktív témák