Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elefant

    HÁZIGAZDA

    válasz tomriddle74 #46 üzenetére

    Egyetértek!

    És szerintem ezerszer nagyobb baj, hogy mit hallgatnak az emberek,mint hogy hogyan. Valahogy kiveszett a mai világból az, hogy valaki meghallgat tízszer (százszor, ezerszer stb.) valamit, odafigyel rá, próbálja befogadni, rászánja az időt. Nyilván már öregek vagyunk (vagy legalábbis én biztos), ez az idő már nem nagyon fog visszajönni a mainstreamben. De igazából csak annyit akartam mondani, hogy van létjogosultsága a vinylnek, meg a CD-nek, amíg valakinek fontos lesz, hogy kézbe is foghassa a megvásárolt dolgot.

    Az a kép, ami a hírbe betettem, az nem csak egy "divatos" holmi, hanem, legalábbis szerintem, egy képzőművészeti alkotás is a zene mellé. Én tökre örülök, hogy Magyarországon is vannak még akik erre fordítanak időt és energiát. Mindenesetre, mikor megláttam ezt a korongot ebben a formában, megdobbant a szívem, és nem csak azért mert sokat jelent az Úzgin Üver számomra, hanem mert egyszerűen jól néz ki az egész "csomag" így ebben a formában.

  • SZKEBE75

    senior tag

    válasz tomriddle74 #46 üzenetére

    Nagyon szépen megfogalmaztad a lényeget! :R
    Ez a formátum móka szvsz mindíg is az igényekről szólt,és talán a zenei izlésről.

    Azt azért mindenkinek kívánom,hogy az életében legyen lehetősége kedvenc vagy szàmàra tetszetős komoly zenei lemezt meg hallgatni.Egy kiváló hangrendszeren vinylről.
    Talán utána megèrti hogy miről is lenne szó amikor zene hallgatásról beszélünk.

    pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

Új hozzászólás Aktív témák