Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ConnorG

    csendes tag

    válasz zack #15 üzenetére

    Kedves zack!

    Elso ranezesre picit sok az ellentmondas ebben a cikkben.

    Volt 8 napod elallni a szerzodestol, de te sajnos hagytad magad rabeszelni a PC Land megoldasara.
    Valoban ugy tunik az altalad leirtakbol, hogy nem kuldtek el a billentyuzezetet a FIXIT-hez, de ezt a PC Landdel jatsszd le.
    Rakeresve a "keyboard not working in bios" kulcsszavakra valoban van jopar talalat hasonlo problemakrol, erdemes megnezni hany szazalekuk panaszkodik Logitech termekre.
    Nekem is volt hasonlo problemam, felhivtam az angliai kozpontot, elmagyaraztak a problema okat, atallitottam a BIOS-ban az USB Legacy beallitasokat, es megoldotott a problema.

    Mindezekbol arra kovetkeztetni, hogy "Ez gyártási hiba" minimum hozza nem ertes kerdese...

    Egyetertek az elottem szoloval, "Nem egyedi eset, nem logitech specifikus", annyit tennek hozza, hogy hatasvadasz egy cikk lett belole...

    Udv,

    Connor

  • ConnorG

    csendes tag

    válasz zack #49 üzenetére

    Ertem en az allaspontodat, es reszben igazad is van.
    Valoszinuleg szerepet jatszik a stilus, biztos van akit konnyen leraznak es van aki rajukboritja az asztalt.
    A Logitech biztos segiteni akar, nekem mindig azt hangsulyozzak a telefonban, bar a FIXIT -tel nem csak jo tapasztalataim vannak.
    Amennyiben UEFI BIOS van, akkor valoban segithet az update, sot, minden BIOS eseteben en azzal probalkoznek eloszor ha a Legacy mode nem segit.

    Bocs ha megsertettelek, nem allt szandekomban, teny, hogy utolag konnyu okosnak lenni :)

    Udv,

    Connor

Új hozzászólás Aktív témák