Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keep2000

    tag

    No, akkor én a készülékkel kapcsolatban írnék :)
    A múlt héten érkezett, lassan kezdünk barátkozni, bár azért vannak furaságok vele.
    A következőről érdeklődnék, hátha valakinek van tapasztalata vele
    - van-e valami nem hackelős megoldás arra, hogy a notch miatt nem jelennek meg az app értesítések? Ez nálam rettenetesen idegesítő, rendszeresen lecsúszok értesítésekről, chat beszélgetésről, stb. Ellenben széttúrni nem szeretném, régi telefonjaimat rendszeresen romoltam, de már öreg vagyok játszani, már munkaeszköz :)
    - bevált tempered glass forrás van? Valami normális minőségűt keresnék, eddigi telefonjaimra nagyon változó minőséget tudtam beszerezni
    - ugyanígy tokot is. Az előző készüléket (Redmi 3) rendszeresen leejtettem, ezt egyelőre még jobban féltem
    - pár éve próbáltam univerzális vezeték nélküli töltőt, ahol külsős fóliát kellett a hátlap és a tök közé rakni, majd annak a vezetékét az usb csatlakozóba dugni. Akkor borzasztó volt, nagyon lassan töltött (értsd: egy éjszaka alatt nem töltötte fel a készüléket) és precízen kellett pozicionálni, mert 1-2 centi és nem érzékelte. Esetleg valaki próbált már olyasmit, hogy a mostani felhozatalban van-e használható példány ilyesmire?

    Köszönöm

    Xiaomi 11 Lite 5G NE, Honor MagicWatch 2

Új hozzászólás Aktív témák