Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz GerykO #139 üzenetére

    A felbontás lehet nagyobb, de az érzékelő mérete sokkal kisebb mint az általad említett lumiákban.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    válasz #16514048 #142 üzenetére

    hmm..
    ha tényleg ekkora szenzort kapott, és csak ennyit tudott belőle kihozni... akkor valami nagyon félrement..
    Mindenesetre nincs meg benne a WoW faktor sehogy se. Azt persze azóta a többi kamera szenzora is sokat fejlődött, az optikák fejlődtek, így önmagában a nagyobb szenzor már csak "mértékkel" érhetvalamit (ha valahol máshol "elcsúszik" valami.. akár hardveren, akár szoftveren).
    Ha a szoftver a ludas akkor lehet csak a jelenlegi szoftverrel ilyen... (azt javítanak majd később).
    Bár én még az optikára is gyanakszom, hogy ott ment félre valami...

    Mind1 nekem, mondjuk nem venném meg ezt a telefont.. ennyiért végkép nem, de még feléért se igazán (nem tetszik formára se).
    Meg én ragaszkodom az épkézláb manuális módhoz.. Olyat eddig (mostanában legalábbis) csak LG-től és Sony-tól láttam... (G8S-nek egész jó ára van mostanság, de V40-é se rossz, ha vennék inkább azok közül, persze "nem fer" nem friss áras készüléket összehasonlítani, de ha nem ragaszkodok az aktuális legfrissebb megjelenéshez, alternatíva lehet.. supportba se hiszem, hogy rövidebb lesz az összidő bármelyikkel).

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák