Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blue meth

    senior tag

    válasz Norbi. #1485 üzenetére

    Na, pont Xs :D pedig azt a billentyuzetet is szidtam mint a bokrot, de ehhez kepest visszasirom. Na igen az ApplePay a masik, azt le sem irtam tenyleg. Egyebkent bajom nekem sincs a kijelzovel mert azert eleg szep, de biztos vagyok benne h pl Xs-ben jobb minosegu panel van (jo mondjuk az arabol kifolyolag teljesen normalis dolog ez). Az ivelt resszel meg ugy vagyok hol tetszik hol nem. Neha ha pont ott van egy gomb vagy ikon akkor szinte lefolyik rola, meg megnyomni is erdekes, szinte az uveg "elet" nyomod len :D persze ezek egyeni faszsagok, van akiket ez egyaltalan nem zavar, van akit jobban, en ugy latszik az utobbiba tartozom. Az appok minosege is feltuno azert, ezt mondjuk nem ertem miert nem lehet egyseges (pl sztem ios facebook sokkal jobb h alul vannak a gombok nem felul). Szoval azert van amiben visszalepes a telefon, ugyanakkor megis szeretem, plane ennyiert. Akku ido viszont tenyleg zseni, az mondjuk nagy visszalepes lenne Xs-nel, meg hat a kamerak is. Itt azert azert az 5 perspektiva eleg komoly erv a telo mellett, lassan hobbifotozashoz is kivaloan hasznalhato. Ez az aod pl tok jo funckio, de a gyari bena. Instat vagy vibert pl nem is jelzi, eddig messengert meg gmailt lattam csak jelezni. Akkor billentyuzet lehuzasa chatban nem opcio csak messengerben, kepekbol kilepes is... Iphoneon egy gyenged legyintes es mar ki is lep a kepbol (akar facebookban akar messengerben), itt meg feloraig kell huzkodni a kijelzot h vegre bezarja a kepet. Szoval rengeteg ilyen aprosag van ami egyszeruen idegesito es ugye sok kicsi sokra megy.

Új hozzászólás Aktív témák