Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Luissimo #4368 üzenetére

    Amúgy a TV-den úgy működik a légegér és a bill.-zet, ahogy kellene? (Sose teszteltem még ATV rendszert, ezért érdekelne, mik a lehetőségek. De a Google állítólag nagyon leszabályozza a platformot. Opció: lehet egy "sima" Android-os, olcsó TV Box-al jobban kijönnél? Itt érdeklődj).

  • ntomka

    nagyúr

    válasz Luissimo #4368 üzenetére

    Annyira rugalmatlan a rendszer, hogy ma két játékkal is játszottunk rajta. A saját távirányítójával is el lehetett viccelődni vele, de tökéletesen vitte a Logitech billentyűzetet a saját usb-s receiverével, de az MX Ergo egerem Bluetooth módban is tökéletesen működik vele. :))

    Van ajánlott Bluetooth gamepad hozzá, amivel biztosan jól működik?

    ツ Headphones on - World off

  • Luissimo

    veterán

    válasz Luissimo #4368 üzenetére

    nemakarom Ádámévától kezdeni, van egy GT King-em, 100 dodó volt.
    tehát nem cél,hogy minél olcsóbb legyen.
    Megy a GTKING-en mindaz, amire a miboxot akartam, , ajándék lett volna.
    plusz még sok egyéb streaming. is kellettvolna.
    játszani nem kell.
    az lehet, hogy blututis billentyűzettel kiválóan menne, az ajánlott NULL Keyboard is arra van kihegyezve, ahogy látom.

    az a fajta G10-es légegér, ami Adamsky kollégának müxik, az nálam nem minden funkciojában.
    Lehet, hogy sok az elektroszmog a levegőben a routerek környezetében, elképzelhető.

    Az itt jelenlévő sorstársak szerintem több mint fele pakol rá plusz dolgokat, akinek a "csak droid tévé" használatra kell, azoknak nemsok gondjuk lehet vele, max. néha ujra kell inditani, mert belassul.
    ÉÉs arra, aláirom, a saját távirányitoja is kiváló, lehet pötyögni, beszélni, stb.

    de a légegeres használat sok dologhoz kellene és azzal nem boldogultam.
    Amellett a kiváló felbontása a Horizon Go esetében nem jön elő, olyan minőségben jön, hogy ha ez régen VHS-en előfordult volna, kidobtam volna az ablakon.
    és az még csak hagyján, hogy kritikán aluli volt a felbontása, de ugyebár azt lapozni egy légegér nélkül lehetetlen, kezelhetetlen.

    Az volt a cél, hogy lenne egy hordozható célkütyü, amin minden olyan,amit használunk, kiváloan fut, de ezen a horizon elvérzett.
    Tudom, megy rajta a digi online is.
    nem vagyunk egyformák hálistennek más-más igényeink vannak.

    nemmondom, hogy a box hibája,(IGEN , NEM ARRA VALÓ EZ A BOX, ezt már előtte is tudtam, de az ember próbálkozik) de erre nem felel meg, tehát nálam nem nyert.
    ha ez lenne az egyetlen androidos tévéokositom, akkor a seggem verdesném a földhöz, olyan jó plecsnit kapna.

    nem történt semmi,nem énvagyok az egyetlen, akinek ez nem jött be, lesznek is még páran.

    csupán azért irtam le itt hosszabban, hogy legyen egy ilyen vélemény is, ha valaki hasonló céllal szeretne venni ilyet.

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Luissimo #4368 üzenetére

    " ... ugyanaz a fajta légegerem van, mint Adamsky forumtársnak ... " - nem, nekem sem viszi. De, minden mást tökéletesen tudok vele irányítani. Szerintem csak annyi múlik az egész, hogy fel kellene tenni egy 3rd party billentyűzetet, és az is menne a légegérrel, csak én nem vettem rá a fáradtságot. A YT-s videót nézted? Én azt hittem, neked olyan távvezérlőd van, mint amilyet abban használ a csávó. Szvsz. ez is az is megoldható ...

    A nagy kérdés, hogy neked pl. fontos-e a tuti Netflix támogatás. Mert ha nem, és vállalod, hogy egy-két film (tudok ilyet mutatni) nem csak, hogy 4K-ban, de még HD-ban se fog neked menni, akkor a Beelink-el lehet jobban jársz. Én egy Beelink GT1 Mini-ről váltottam, és nem bántam meg. Tartalomfogyasztásra (video stream, chorme cast) szvsz. jobb. A mini gyorsabb volt, volt rajta gigabit lan, de gyengébb, ill. instabilabb volt a wifi-je, és a Netflix ... de ezt már említettem.

Új hozzászólás Aktív témák