Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz mailroy #216 üzenetére

    Amit a Kodi tud és ahogy tudja az megy is (szóval azt megnézheted egy windows-os Kodi-val is) DE pld menüt lejátszani nem tud az ISO -ból (legalábbis amikkel én próbáltam) viszont választani lehet miket játsszon le (Választás teljes tartalomból de ugye a hossza alapján magát a filmet is jól kiválasztja ezért azt is lehet rögtön indítani) . Logitech z906-tal nekem nincs tapasztalatom de azt megnéztem, hogy optikán kiadja a AC3+-és DTS -t is be kell kapcsolni kimenetnek az spdif -et a KODI -ba meg a hang továbbítást és ott értelemszerűen amiket ismer az erősítő. De hogy ezeket milyen stabilan csinálja azt nem tudom csak kipróbálgattam nekem ilyen minőséget (BD) már meg sem fordult a fejembe erről nézni mert nagyon elkedvtelenített sok apró és nem apró hibája. Azzal legyél tisztába, hogy én senkinek nem ajánlom ezt otthoni média lejátszónak aki egy komoly megbízható és jó lejátszót keres! Be kell látni ennyiért még nincs. Kicsit többért vannak sokkal kevesebb kompromisszummal használhatók.

    Más.
    Akinek van vagy ismerősének van (aki nem használja a live részét) Filmbox előfizetése (nekem UPC Direktnél van) az ha megcsinál egy regisztrációt utána lehet a Filmbox Live -ot használni ezen az eszközön is van android tv-re is kliensük és olyan 99%-osan működik is. Szóval ha valami nem indul elsőre arra rá kell még próbálni min 2 szer és csak utána feladni az általam próbált 10 filmből 9 elindult és az élő műsorok is mentek.

Új hozzászólás Aktív témák