Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz nesh_019 #1817 üzenetére

    Az bosszant fel,hogy semmit nem tettek kiküszöbölni a dolgot,például elég ordas baki a wifi-BT együttnemműködés,ez egy divatos,jó telefon,és 3ezer egy okoskarkötő,hát nem igaz,hogy nem próbálták ki... :W
    Az engedélyrendszer is durva,márcsak emiatt se ment a rátelepítés,nem működtek jól a komolyabb engedélyes appok,a frász meg azzal tört ki,mikor PONT a Messenger némult el,és még a LED se jelzett,csak rezzent a teló...

    Valami lépés lehetne már. 8.1-gyel jó volt minden.Nem is tudom,miért vártam a 9-et,de én a gondokról nem is hallottam előtte,pedig hetekkel előtte feltették sokan+bétában is felrakták.De ide se jutottak el gondok.
    Erre puff,pont Karácsonyra lett katyvasz belőle...és maga a teló se kért resetet a leírásban,stb,meg működött is 1-2 napig.Jó teló,nem bántom,de a support...meg ez a duplakopp körüli mizéria...sajnos az enyém se tudja,a tokkal nyitás-zárás meg instabil.Plusz ígyis jobban merül,hiába tud duplakoppot.ÉS az egyszem használható app tele reklámmal,de tényleg,a fizetőse meg más és nem működik még úgyse,mint a free. :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák