Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hroberto

    veterán

    válasz ak76 #152 üzenetére

    [link]
    Akkor ez így X. :DDD

    Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

  • doki13

    aktív tag

    válasz ak76 #152 üzenetére

    Kösziiii

    A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

  • bloggiold

    aktív tag

    válasz ak76 #152 üzenetére

    Valószínűleg a 10.2.26.0 PFAEUXM rom van fent, amire tegnap érkezett javítás, ahogyan a a Global veezióra is. Zsebmód benne van, kamera javítva. A fényszenzor nem lassú. A support átalakul, ez egy átmeneti időszak volt, a biztonsági frissítés 2019.06.01. Az EEA (Eu országokba szánt rom )egy rossz vicc, ahogy a Global verzió is egy mostoha gyerek volt, csak azért létezett a Xiaomi kinálatában, hogy azoknak is legyen valami, akik nem kínai vagy angol nyelven használják a telefont. A csehek által a kínai fejlesztöiböl létrehozott,Eu igényekre szabott XiaomiEu kellene alapértelmezetten minden telefonra, melyeket nem kínai vagy angol nyelven használják. Sajnos nem hivatalos, csak megtűrt verzió a XiaomiEu, ezért bootlooder nyitás és custom Recovery kell a felrakásához, ami nem bonyolult, de igényel némi hozzáértést.
    A Xiaomival nem szaladtt el a ló, csak nagy a kereslet a termékeikre, mert jó áron vannak, igaz a nagy számok törvénye alapján több a hibás termék, ahogyan a te telefonod is az volt az aktuális frissítésig.

    [ Szerkesztve ]

    https://fontecone.blog.hu/

  • walakyb

    aktív tag

    válasz ak76 #152 üzenetére

    Kezdenem a reklamokkal. Amikor az elejen beallitod a telefont, rakerdez. Igaz, az alapertelmezes az, hogy igen, de erdekes modon nekem egy deka reklam sincs sehol (nem, ez meg nem jott meg, de mi8on is volt par hiszti emiatt, pedig csak figyelni kene).
    Kozelsegerzekelo.
    Csak egy kerdes. Hanyszor kallibraltad?
    A telefon zsebben felebredese valoban ongol, de ha csak egy picit visszaolvasol, eszlelheted, hogy ezt a problemat megoldottak (elvileg).
    Az meg, hogy milyen lett az eu rom, egy talany, par ember vastagon fikazza, masok viszont elegedettek. De (megint egy kis utanaolvasas) akik akar bl nyitas nelkul feltettek a global romot, mindenki megnyugodott, hogy nem is olyan szar a helyzet.
    Azt pedig jo lennne befejezni, hogy a 2x-3x annyiba kerulo telefonokkal akarjatok egy kalap ala venni. A vas ebben is van olyan jo, mint az s10-ben, xr-ben, etc (egyedul a huawei kamerarendszere az, ami fenyevekre van, de az az osszes tobbitol is...), A szoftveres gondokat pedig kb fel ora alatt cirka orokre szamuzni lehet. Az EU dev (nem a gyari eu, hanem a xiaomi.eu fele) a kinai dev alapjan keszul, tehat boritekolhato, hogy maradni fog. Es lesz egy kozel kompromisszumok nelkuli telefonod nagyon jo aron.

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz ak76 #152 üzenetére

    Muszáj őszintének lennem, mert nem az van, hogy kifogtam egy gyári hibás vackot, vagy hater lennék, és lelki kielégülést okozna egy típus ledorongolása, több haverom, ismerősöm ugyan ezeket a hibákat tapasztalta a 9-es szériánál mint én, és ezekről beszélni kell.

    Na ne szórakozz már, ilyen bullshit mellébeszélést is ritkán olvasni, illetve ezzel nyitni alapvetően a "hazudni is tudni kell(ene)" kategóriába lehetne sorolni.
    Márpedig ez kielégülést jelentett a számodra, mert aki ennyit ír, egy állítólag nem utált készülékről, annak ez ejakuláció.
    Nah szóval, a több haver is ismerős, az mennyi? Nálam ez a több minimum 5. Veled együtt legyen hat, szóval a regényed alapján szinte egyszerre vettétek meg a telefont és mindenkinél ugyanezeket a regény hibákat produkálta, amiből én semmit, ismétlem semmit nem tapasztaltam, mert egy jól irányzott karlendítéssel kivágtam volna az ablakon már rég a készüléket.
    Ha nem egyszerre vettétek meg a több ismerős, haverral mittomén, akkor jó nagy lehet a haveri kötöttség, hogy ennyi nem volt a másikban, hogy hülye vagy B+, nehogy megvedd a telefont, mert ilyen "hibái" vannak. Szóval már az indító szöveg baromság.

    Nem térek ki mindenre, de ebből semmi nem igaz, a fényszenzor, meg közelség érzékelő is, nem is jól működik, hanem kiválóan. S10e felmossa? Nekem s10+ volt, ez a szar fos sáomi meg szinte ugyanolyan frankó képeket lőtt kültérben és beltérben is, mint a samsung. Viszont azt hozzáteszem, hogy a kamera bugos lehetett több felhasználónál, mert valóban volt rá panasz. Beltérben elég rossz fényben volt az üzlet, előkap és katt. nem nevezném úgy a minőségét, hogy ezt bármi felmossa és akkor nem mókóltam semmit a kamerával. vagy ezek a városi képek, szintén zsebből ki és automatán úgy, ahogy a szoftver jónak érezte, katt
    de az estiek is teljesen frankók, viszont abból nincs olyanom, ami publikus lenne, de majd készítek.
    Ami jobbat csinál az iphone xs max készülékem, de az bármelyik ma kapható készüléket agyonveri, de arra sem írnám, hogy felmossa a padlót vele, csak egyszerűen szebb képeket csinál bárhol, bármikor, bármilyen fényben.

    Na mindegy, már így is többet írtam, mint szerettem volna, nálam egyetlen negatívum volt a mikrofon brutálisan szar minősége, viszont a tegnapi frissítéssel lehet, hogy javítottak rajta, még nem próbáltam.
    Cöhh :-D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák