Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zdanee

    őstag

    Asszem erre mondják, hogy "hard pass". A MiOne óta használtam xiaomi mobilokat (senki ne vádoljon elfogultsággal), de ami az utóbbi időben csináltak, az nagyon nem tetszik, a legújabb telefonom már nem is tőlük van.
    Először már rögtön a Mi2-nél kimaradt a microSD. Elfogadtam, mert Kínában biztos nehezebb minőségi microSD-t kártyát szerezni. Aztán a Mi4-nél kimaradt az MHL. Aztán a Mi5-nél a bootloader lezárásával folytatódott. Aztán a Mix-nél lehagyták a jack csatlakozót, a csúcstelókra azóta sincs, a Mi 6-ot is ezért hagytam ki a Mi4 után. Aztán jött a notch és a lábon lőtt USB-C implementációk. Közben továbbra sincs vízállóság. Gyakorlatilag az összes hülye, felhasználó-ellenes trendet követik, de azokat az előnyöket, amiért ezeket elfogadjuk kihagyják (notch -> AMOLED, 0 jack -> vízállóság). Közben ott a baromi jó Redmi szériájuk, és még így, a "szakítás" után is rengeteg ismerősömnek, családtagomnak ajánlom őket... ameddig az a hülyeség nem gyűrűzik le az alsó/középkategóriába.

    Igazából se mérges, se túl csalódott nem vagyok, amikor a Xiaomi mainstream lett, már látszott az írás a falon.

    [link]

    Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Új hozzászólás Aktív témák