Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Crytek #284 üzenetére

    A barátnőmnek P6-ja van, és SEMMI gond sincs azzal a SoC-al. Jah hogy nem S800? Ki nem tojja le? A telefon szép, jól összerakott, szép a kijelzője, ráadásul GG, a rendszer remekül optimalizált rajta és összességében kiváló telefon. Aksival is bírja (legalábbis 1 napot simán végigbír úgy, hogy ő állandóan a mobilneten lóg és chatel). Még játszani is lehet vele szinte mindennel.
    Ugyan ez a Hongmi. Az egyetlen gyengepontja, hogy csak 4 gigás a legnagyobb belőle. Bár root-al ezt is meg lehet oldani, mert 64 gb-ig megeszi a memóriakártyákat arra meg pakolhat az ember ha akar. De őszintén szólva kb 45k-ért én nem tudok rá haragudni, itthon ennyiért kutysz*rt kapsz nem telefont....

    Amúgy meg az hogy egy SoC csak kétmagos vagy 8 tökre nem mérvadó... A 4 magos MTK két erősebb Krait mag szintjét hozza, valódi 8 magos meg nem is igazán van. Enyxosból igen, de az is inkább csak 4+4 mag, meg majd MTK-ból fog jönni valódi 8 magos.
    Meg MIUI használóként én azt mondom, hogy felhasználói élményben messze a legjobb azok közül amiket tapasztaltam, egyedül az N4 amit hasonlóan elégedetten használtam a stock droiddal.

    Amúgy nekem Mi3 nagyon bejön. Ha lenne rá pénzem tuti vennék egyet, mert ez tényleg időt álló telefon lesz minden szempontból. Ráadásul a 135k-s nyitóár szerintem nagyon baráti, az ilyen szintű telefonok nem ennyin szoktak nyitni. Majd fél év múlva ez is olcsóbb lesz sokkal. Ráadásul ez a jelenlegi legerősebb teló a piacon, magnézium ötvözet háza kevés telefonnak van és bár én eddig majdnem minden telefonnál ami hozzám került úgy indítottam, hogy retkeltem is le azonnal a gyári baromságokat itt nagy pirospont a rendszer. Amúgy ha valakinek nem tetszik a design akkor pár kép, hogy milyen témák is vannak MIUI alá, ha az alap nem tetszik:
    [link]
    Ezek többnyire mozognak is, interaktívak, pl a steampunkos yin-yangosban mindenhol szépen forognak a fogaskerekek stb. És ezek pl csak ingyenes témák, 1-2 dolcsiért ezeknél még sokkal jobbak is vannak.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák