Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Crytek #284 üzenetére

    A barátnőmnek P6-ja van, és SEMMI gond sincs azzal a SoC-al. Jah hogy nem S800? Ki nem tojja le? A telefon szép, jól összerakott, szép a kijelzője, ráadásul GG, a rendszer remekül optimalizált rajta és összességében kiváló telefon. Aksival is bírja (legalábbis 1 napot simán végigbír úgy, hogy ő állandóan a mobilneten lóg és chatel). Még játszani is lehet vele szinte mindennel.
    Ugyan ez a Hongmi. Az egyetlen gyengepontja, hogy csak 4 gigás a legnagyobb belőle. Bár root-al ezt is meg lehet oldani, mert 64 gb-ig megeszi a memóriakártyákat arra meg pakolhat az ember ha akar. De őszintén szólva kb 45k-ért én nem tudok rá haragudni, itthon ennyiért kutysz*rt kapsz nem telefont....

    Amúgy meg az hogy egy SoC csak kétmagos vagy 8 tökre nem mérvadó... A 4 magos MTK két erősebb Krait mag szintjét hozza, valódi 8 magos meg nem is igazán van. Enyxosból igen, de az is inkább csak 4+4 mag, meg majd MTK-ból fog jönni valódi 8 magos.
    Meg MIUI használóként én azt mondom, hogy felhasználói élményben messze a legjobb azok közül amiket tapasztaltam, egyedül az N4 amit hasonlóan elégedetten használtam a stock droiddal.

    Amúgy nekem Mi3 nagyon bejön. Ha lenne rá pénzem tuti vennék egyet, mert ez tényleg időt álló telefon lesz minden szempontból. Ráadásul a 135k-s nyitóár szerintem nagyon baráti, az ilyen szintű telefonok nem ennyin szoktak nyitni. Majd fél év múlva ez is olcsóbb lesz sokkal. Ráadásul ez a jelenlegi legerősebb teló a piacon, magnézium ötvözet háza kevés telefonnak van és bár én eddig majdnem minden telefonnál ami hozzám került úgy indítottam, hogy retkeltem is le azonnal a gyári baromságokat itt nagy pirospont a rendszer. Amúgy ha valakinek nem tetszik a design akkor pár kép, hogy milyen témák is vannak MIUI alá, ha az alap nem tetszik:
    [link]
    Ezek többnyire mozognak is, interaktívak, pl a steampunkos yin-yangosban mindenhol szépen forognak a fogaskerekek stb. És ezek pl csak ingyenes témák, 1-2 dolcsiért ezeknél még sokkal jobbak is vannak.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    Amúgy ezt a garancia miatti sírást egyszerűen nem bírom felfogni. Ez azért nem dzsunka telefon, nem valószínű, hogy gond lesz vele. Meg akinek van 130k-ja a telefonra, annak legyen már 3-4 ezer forintja postára. Amúgy is egy kocsit sem úgy veszünk, hogy akkor hol van márkaszervíz, hanem megbízhatóság szerint. Aki úgy vásárol műszaki cikket, hogy egyből arra számít hogy elromlik az vegyen inkább 5k-ért butatelefont.... Én is rendeltem már 50 dolláros telót kínából, nem is volt jó, visszaküldtem sima postával 3k-ért, nem kérdeztek semmit, nem javítgatták, küldtek másikat, azt már DHL-el kértem, kb 15 nap alatt megvolt az egész és belekerült 4000 Ft-ba nagyjából. Ehhez képest az exem Galaxy Ace-ét ami nem épp 50 dollár volt 1,5 hónapig parkoltatták a szervízben, majd visszakapta, hogy beázott, nem garanciális, de 20+áfáéert megcsinálják. A saját Nokia 6500-ámmal sincs jó tapasztalatom, azt is majd egy hónapig csinálták, bár szerencsére ingyen.

    Főleg, hogy ennél a telónál van magyar forgalmazó, tehát még ez sem kell. Amúgy most őszintén a Note 3 hol kezdett árban? Szerintetek ha egy ilyen minőségű telefon jönne ki A brandből hol kezdene árban? Ne legyünk már szőrszálhasógatóak komolyan. Ez igen is ajánlott, mert minden szempontból remek készülék, jelenleg a legerősebb a piacon és valószínűleg csak a S805 fogja megverni. Ehhez képest nem szállt el az ára, a hónapok óta piacon lévő A brandes telefonokkal van egy szinten. Az N5 meg ebből a szempontból nem mérvadó, hiszen azt direkt árazza alá a Google, mindig is olcsóbb volt minden zászlóshajónál.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz z0d1AK #328 üzenetére

    Jajj ugyan ilyen "másodvonalbeli" gyártóra nem adunk :D:D:D

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz Urshini #339 üzenetére

    Volt már éppen ekég xiaomi a kezemben így ismerem a SW és nem azért frissitik hetente, hogy az überfasza SW-ből még überfaszább legyen hanem, mert hetente rászorúl a bugtalanitásra.

    Nehéz elhinni hogy tényleg sok Xiaomi volt a kezedben, mert eddig bárki hozzájutott egy Xiaomi telefonhoz akörnyezetemben nem értette, hogy miért nincs európában.... Nincsenek durvább bugok a rendszerben mint bármelyik másik gyártóéban, ellenben mivel itt hetente javítják ami előkerül, esetleg a felhasználók visszajelzései alapján változtatnak dolgokon ami igen nagy pozitívum.

    Ennek ellenére, mint irtam a teljesitménye egészen jó,
    Igen, konkrétan minden zászlóshajót megver teljesítményben.... Persze ez csak egész jó, nyilván 2x olyan erősnek kéne lennie fele olyan áron...

    Majd meglátjuk, hogy a hamarosan érkező MI4 megközeliti e a hamarosan érkező S5 szintjét.

    Mi az hogy eléri? Ember, milyen kontextusban képes pl az S4 megverni az Mi3-at? Teljesítmény? Ház minősége? Kijelző minősége? Szolgáltatások? Aksi? Optimalizáltság? Testreszabhatóság?

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz ted_mosby #366 üzenetére

    Van magyar cég ami behozza, így teljesen legalálisan (kb 5k-val drágábban mintha kintről rendelnéd), és magyar törvényekkel védve juthatsz hozzá 1-2 nap alatt.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák