Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz DrKapocs #19690 üzenetére

    A Xiaomi - elnézést, de - fossa ki magából az újabb és újabb készülékeket, mindenféle koncepció nélkül. Az elnevezések összevisszaságát már itt a Mobilarena-n is megemlítették egy tesztben. Márpedig, ha egy telefonok tesztelésével foglalkozó újságíró mondja azt, hogy követhetetlen a nevezéktan, akkor abban talán van valami...
    Ja, és ott vannak az "al-" és "oldal" márkák. :W
    Az én P10-em sem tökéletes, de szoftveresen közel sincsenek vele olyan gondok, mint amiket írtál a Prime kapcsán. Ja, és 3 év garanciával vettem. Itt nincs sárgulás. A HW tökéletes, az SW-n - az én ízlésem alapján - volna még mit reszelni, de alapvetően soha rosszabbat!
    Persze most, hogy a Huawei-nek jól alávágtak, gyakorlatilag ez a márka is kilőve.
    Marad a Samsung, Google ... vagy hatalmas vergődések közepette áttérek almára. Ők miért tudnak 3 (4) olyan modellt kihozni, ami gyakorlatilag szinte lefedi a felhasználói igényeket?
    Van kicsi, nagy, nagyobb, "full"-os. A kicsi, tényleg kicsi, a nagy meg tényleg annyival nagyobb, hogy van értelme arról beszélni, hogy nagy. Ez így kicsit most furán hangozhatott, de arra próbáltam utalni, hogy Android vonalon viszont ma már kb. mindegy, hogy Note, Max, Lite, Plus ... pár milliméter híján mind egyforma. Ja, és mind sár-nehéz. Ááá ... mind1, nem is idegesítem magam ... befejeztem a panaszkodást. :R

Új hozzászólás Aktív témák