Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -HajTömeg-

    őstag

    válasz Dominó85 #5475 üzenetére

    Hát szerintem ez olyan jó közepes.
    Mivel nekem fontos a fotózás sok telefon fényképeit végignéztem már és elképedve állok mekkora a visszaesés a pár évvel ezelőtt kiadott okostelefonok és a maiak közt.
    Annak idején egy Sony ray olyan fotókat csinált,amik kenterbe verik a mai középkategória 90%-át.
    Szerintem még a Hongmit is, és én balga,már azzal sem voltam elégedett :D
    Bevallom azt látva,hogy minden reklámban azt nyomatják,hogy ilyen meg olyan kamera van az aktuális mobilban,azt hittem óriási lesz ezen a téren az előrelépés,de nem, baromi nagyot tévedtem.
    A legtöbb középkategóriás mobilnak pocsék,vállalhatatlan képe van.
    Nem fér a fejembe,hogy egy kb. 3éve gyártott szifon 4S minőség miért nem lehet ma már alap az összes mobilban.
    A mai napig csak a csúcsmobilok érik el ezt a szintet, én meg nem vagyok hajlandó 150-180-ért telefont venni.
    Az Xperia L-em-ben olyan kamera volt,hogy az valami elképesztő.
    Elképesztő,hogy a sony ki mert adni egy ilyen telefont.
    Többen visszavitték,mire a szerviz válasza az volt,hogy nem,ez nem hiba,ez ilyen, nincs élesség, csak ünnepnapokon!
    Itt zárójelben jegyzem meg, hogy PH teszten mindkettő (Xperia L és Hongmi is) 6 pontot kapott, ami egyszerűen tévedés. Sokkal jobb a Hongmi!
    Nézegettem közepes árú lumiákat is, botrány.
    Ismerősöm nokiánál dolgozik, olyan képeket postol a céges telefonjával facebookon,hogy a 6 évvel ezelőtti 2megapixeles LG chocholatem kenterbe veri.
    A samu s4 mininek is gyenge pontja a kamera,de nem sorolom, lényeg a lényeg szerintem a Hongmi kamerája már jó. Ezt én a magam részéről már elfogadhatónak tartom.
    Gyorsan állít élességet és óriási meglepetést okozott,mikor nemrég egy buliban, rossz fényviszonyok közt is baromijó képeket csinált!
    Aztán persze egyén függő,hogy ki mit tart elfogadhatónak, én azt is megértem,ha valaki jobbhoz szokott és inkább kiad egy százassal többet mondjuk egy G2 vagy G3-ért, ha megteheti...

    [ Szerkesztve ]

    Alias: Júzer error

Új hozzászólás Aktív témák